Skocz do zawartości

Gry komputerowe / Konsolowe


DaV

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki mały problem :D Mianowicie naszło mnie żeby pograć sobie w gierkę z czasów gówniarza. Chodzi mi o Delta Force 2 i nie działa mi w tej grze myszka. Mam Win 7 64bit. W menu słychać przy ruszaniu mychą, że myszka wybiera jakieś tam opcje z menu, ale na ekranie kursor stoi. Próbowałem z trybami zgodności, inne sztuczki, ale nic nie działa. Nie działa ani myszka podłączona do lapka ani touchpad. Ktoś coś? :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sesja poszła, ferie nadeszły to i nareszcie horizon2 :mrgreen:

 

Jak w sobotę popołudniu kupiłem, tak pół niedzieli i dziś cały dzień. 2 mistrzostwa na złoto, 102 level i jutro lecę po zdrapkę, żeby ściągać Storm Island. Mimo że nie lubię takich kombinowanych Gierek, postanowiłem w ogóle nie kupować FM5, skoro i tak wychodzi niedługo FM6, a dać szansę tej. Nie zawiodłem się, cut, mjut, ożeszki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze polecić polską produkcje Dying Light, jak ogólnie nudzą mnie wszelkiej maści produkcje związane z zombi to ta gra naprawdę przypadła mi do gustu. Jak ktoś ma ochotę to jest dynamiczna i soczyście krwawa a jak toś woli skradanie to tak też można grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze poczekam z zakupem Ps4. W sumie w tym momencie jeszcze raz przeszedłbym na nim GTA i właśnie pograł w Drive Club, troche mało. Chociaż teraz mam samą FH2 i starcza :D
A ja poczekam na mniejszą wersję XO, a wtedy może już będzie FH3 :)

Co do GTA V, to kupiłem bundla właśnie z nią, ale jeszcze nawet z folii pudełka nie wyjąłem. Boje się, że jak zacznę, to wsiąknę na amen. Czekam na jakiś urlop... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w Snipera V2 w multi?

Właśnie ściągam na Steam. Nie wiedziałem, że jest za free i nie mam pojęcia skąd mam tą grę na koncie :mrgreen:

 

Ja kiedyś kupiłem Sniper Elite V2 High Command Edition

A na Steamie pewnie jakaś okazja tymczasowa jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Takie pytanie z czapy, ale... :) ile realnie można teraz cenić PS3?

SuperSlim, dysk 500GB, kontrolery Move, stan bdb bez napraw i kombinacji

Na dysku GTA V, FIFA 15, GranTurismo 6, MAX PAYNE 3 oraz 10 gier w pudełkach (Dance Star, Sport Champions, UFC 2010, Ressistance 3, NFS Hot Pursuit, Bulletstorm, COD MW2, GT5, Bond 007 i coś tam jeszcze.. :o )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.