Skocz do zawartości

Jakie żarówki polecamy?


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem o jakie Tobie chodzi [Philips Festoon (C5W) LED 4000K lub 6000K] :) Myślałem nawet nad nimi chwilę. Chodzi o to, że one mają moc 0,35W (tak jak moje Narvy) a zwykła żarówka 5W. LEDy C5W Osram mają 1W. Po przekręceniu kluczyka komputer sprawdza pobór prądu na poszczególnych żarówkach i jak wykryje, że jest za mały to sygnalizuje błąd spalonej żarówki. A próbowałem w Seacie Altei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie trochę nawiązujące do żarówek... Jak mają świecić światła drogowe? Na wprost czy lekko w lewo? Za każdym razem wymieniam żarówki (w przednich lampach) w serwisie, żeby mi je dokładnie ustawili. Ostatnim razem powiedziałem, że H1 świecą lekko w lewo... Gość rzucił okiem, podstawił do urządzenie, sprawdził i stwierdził, że jest OK. Jadąc przez las widać dokładnie, że drzewa po lewej są bardziej oświetlone i trochę mnie to denerwuje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saddam, ale robisz to w serwisie, a nie na stacji diagnostycznej ;)

u mnie w ASO np biorą 50-70zł za wymiane jednej żarówki :lol:

 

tylko zapominałeś dodać, że wymiana żarówki w Megance odbywa się najprościej przez demontaż przedniego koła + nadkole :lol::D

 

nie tak dawno widziałem na Parkingu jak sąsiad wymieniał w Hondzie Jazz przez nadkole :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmiejecie się ... ostatnio coraz więcej aut tak ma ... wymień żąrówkę w modelu 221 bez robienia tego przez nadkole ... pogratuluję :E albo w GLK :)

Mazda to kolejny typ do odstrzału ... japońce dali ciała i to strasznie ... i to mozna powiedzieć większość modeli pod tym względem to lipa ... straszne zapięcia ...

Mazda feee , jakość nawet samych wnętrz to porażka ;) o lakierze nie wspomnę ;)

 

ja się nie dziwię,że się bierze tyle za wymianę ... też tak ludzi kasuję, taki jest cennik,a tym z MB to nie przeszkadza ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w octavce H4 osramy night breaker użytkowane w trasie wytrzymały 10miesięcy i 10kkm :)

W mieście koledze w pajero nie pamiętam H ile tam ma żarówki, ale tungrasmy +50 czy 60 wytrzymały prawie 2lata więc wynik lepiej niż dobry biorąc pod uwagę ciągłe włączanie/wyłączanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku maja wstawiłem do foczki komplet Philipsa Blue Vision Ultra H1, H7 I W5W. Dzisiaj jedna H7 zakończyła pracę - 4 miesiące, około 5 kkm.

U żony w 207 w zeszłym roku we wrześniu dałem też taki komplet tyle, że na H7 poszły Philips Premium +30% i świecą do dziś czyli rok i około 15 kkm.

Teraz się zastanawiam czy iść znowu w BV czy zamienić na Premium.

Co do jasności oba komplety dają mocne światło, ale cały BV jest odrobinę bardziej zimny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.