Skocz do zawartości

Jakie żarówki polecamy?


Rekomendowane odpowiedzi

tegies,

tegies, weź nie piernicz. Nie widziałeś na żywo i już narzekasz :D Przy montażu w soczewce, a tak jest u kolegi 4fi i u mnie nie ma mowy o oślepianiu kogokolwiek przy poprawnie ustawionej wysokości.

podpisuję się pod tym, nic dodać, nic ująć.

 

Pojeżdżone trochę i nikt mi nie 'mruga długimi'. Ale i tak przesiadłem się do innego furacza po założeniu, żeby zobaczyć jak to się prezentuje przy mijaniu- m-i-d-z-i-o!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wybór padł na NIGHT BREAKERY.

 

2k przejechane, zarówno w dzień, noc, deszcz, etc, żarniki świecą bardzo dobrze.

 

Porównując z ORIGINAL, w nocy, zdecydowanie większa i lepsza widzialność.

 

Na zewnątrz - biała, neutralna barwa, wewnątrz - biała lekko ciepła.

 

Wg mnie, warto dołożyć do NBU.

 

PS zakup w Moto-Gwarant w Czeladzi, jest też sklep na allegro - duży wybór, dobre ceny, POLECAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Osram allseason h7 wytrzymały 1 rok i 8 miesięcy.

Padły obie na raz, aż dziwne, gdybym jechał gdzieś poza miastem w nocy to nie ciekawie by było.

Myślę teraz nad osram silverstorm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W1Michal, świeci nieco gorzej niż oryginalne xenony. ;)

Koszt z Ali to okolice 200-250zł.

Ja przymierzam się tez do kupna ledów. Żonka mi narzeka ze słabo żarówki oświetlają nocą w jej bravo 2.

Jest soczewka , więc oślepiać nie powinny.

Teraz pytanie.

Na ali jest spory wybór ledów h1 . Macie już jakąś markę sprawdzoną ? Które h1 będą dobre ?

Edit

Najlepiej żeby świeciły na biało , żeby nie było niebiesko ;) Barwa najbardziej zbliżona do ksenonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak te ledy mają się do oświetlania? Bo to że innych nie oślepiają to jedna sprawa, ale czy faktycznie lepiej świecą? Ostatnio widziałem gdzieś (chyba tvn turbo) porównanie led\xenon\żarówka i było dużo gorzej niż dobry xenon.

I pytanie jak się zimą sprawują? Reflektor zimny i co chwile trzeba przecierać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W1Michal, świeci nieco gorzej niż oryginalne xenony. ;)

Koszt z Ali to okolice 200-250zł.

Ja przymierzam się tez do kupna ledów. Żonka mi narzeka ze słabo żarówki oświetlają nocą w jej bravo 2.

Jest soczewka , więc oślepiać nie powinny.

Teraz pytanie.

Na ali jest spory wybór ledów h1 . Macie już jakąś markę sprawdzoną ? Które h1 będą dobre ?

Edit

Najlepiej żeby świeciły na biało , żeby nie było niebiesko ;) Barwa najbardziej zbliżona do ksenonu.

 

 

Nie kupuj tego dziadostwa. Kup dobre markowe żarówki.

W ledy wtopisz tylko kase, a potem i tak kupisz coś markowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poleci ktoś jakieś żarówki LED do oświetlenia wnętrza tylko żeby nie było jak w kostnicy :-P Szukam w5w czyli takie jak postojówki.

 

A jak jest w kostnicy :) ?

Tzn. chcesz barwę zimną (bardziej białą) czy ciepłą (żółtą) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam koło roku H7 LED i jestem mega zadowolony. Jeśli chodzi o oślepianie innych, to jest możliwe, jeśli mamy źle ustawione reflektory. Diody są po bokach żarówki i światło rzucane jest na odbłyśnik. W deszczu jest mega jasno, a jak jest sucho rwie sutki. Gorąco polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]piesu102[/ref], ja mam te H7 9600lm 5kK. Używam ich od wiosny, jeżdżone więc jak dotychczas w deszcz/mgłę i tego typu warunki. Czekam na zimę przetestować w śwniegu :P założone do reflektorów depo w golfie mk6 (soczewka). Wcześniej jest dokładnie opisane w tym wątku co i jak, muszę tylko zdjęcia odświeżyć, bo padły.

"Światło bialutkie po mamie, mocne po byku" :evil: hehe

 

Aczkolwiek, tak jak Gajek już nawinął, bierta to Pany jak macie $$$, bo warto #dajęokejkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]jukojuko[/ref], ja mam te same co KRD. U niego w temacie są zdjęcia jak to świeci i jak wyglądają żarówki.

 

Dodane po 2 minutach 51 sekundach:

https://www.aliexpress.com/item/2015-Ne ... 2ece98888d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.