Skocz do zawartości

Jakie żarówki polecamy?


Rekomendowane odpowiedzi

Jakie żarówki H7 polecacie ?

Potrzebuję żarówki H7, jakieś mocniejsze od standardowych. Tylko ważne by żarówki świeciły barwą żółtą, jasną ( tak jak standardowe ) a nie białym światłem.. Np. Osram H1 Silverstar świecą białym światłem..

Patrz te co mam w mercedesie :) H7-ładnie świecą ciepłą barwą i siedzą już ponad rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im bielsze światło/niebieska bańka/efekt xenonu, tym gorsza widoczność w nocy, w deszczu, o mgle nie wspomnę. Niestety, ale najbardziej uniwersalne są żarówki, które nie wyglądają efektownie, świecą barwą standardową, za to widać na nich praktycznie w każdych warunkach. Warto zainwestować w tradycyjną żarówkę dobrej marki z co najwyżej dodatkiem w postaci + ileś tam % więcej światła, bez żadnych "xenon efekt", "blue efekt" "szpan dyskoteka respekt".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inny odczucia. Według mnie rekompensują one brak orginalnego xenonu- w jakims stopniu, bo wiadomo orginalny xenon to xenon a nie hidy. Markowe zarowki +%% też są dobre ,lecz czasem ich zywotnosc jest bardzo krótka. Wiadomo najwazniejsze jest bezpieczenstwo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osram night breaker unlimited h7

 

Dobry wybór

 

Polecam również Philips Colorvision niecałe 100zł ale warto polecam. Osramy troche tańsze ;)

Na ten moment mam u siebie Philips vision plus +60%. Obojętnie jaka pogoda bardzo ładnie świecą i widoczność ok. Jeszcze jak polerke się zrobi lamp to będzie jeszcze ładniej :).

 

Zapomniałem dodać Philips colorvision purple :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakiej firmy żarniki D2S warto zainwestować? Kolega może zamówić mi oryginalne HELLA, ale jestem ciekaw czy OSRAM albo PHILIPS nie będą lepsze? :)

 

 

Weź osrama. Możesz go rozłożyć na czynniki pierwsze i sprawdzić czy jest to org. Bo często są buble i podrabiają. Jak coś to pisz powiem Ci co i jak ;)

 

Trzeba pamiętać również obojętnie jaki d2s wkłada się ile latek ma przetwornica bo potem każdy myśli, że żarnik jest do bani a to przetwornica.

 

Czyli masz poświatę fioletową? Możesz pokazać jakieś zdjęcie jak to wygląda w aucie? Jakie daje odbicie na drogę, jak się prezentują lampy patrząc na auto, itp?

 

 

Tak daje poświatę fioletu. Są inne jeszcze green, blue, yellow. Wpisz w googlach całą nazwę philips colorvision ... i na grafice pełno fotek :)

 

Dodatkowo w zeszłym roku jak dobrze pamiętam lider oświetlenia OSR Night Breaker było na 3 lub 4 miejscu.

 

Osobiście nie mam fotek tych świateł mogę zrobić potem foty tych co teraz mam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś używa Philipsów X treme Vision ? jak trwałość ? w sumie mam światła do jazdy dziennej więc żarówki pracują mniej tylko nocą ale nie chciałbym aby po dwóch miesiącach padły, bo jest kłopotliwa wymiana, dodatkowo 4 sztuki to 150 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.