Skocz do zawartości

KochChemie pasty polerskie


Rekomendowane odpowiedzi

Ultrafina to jeden wielki wypełniacz. Owszem efekt wydaje się piorunujący, ale po wymyciu czar pryska. Z drugiej strony antiholograma nie raz wymywałem, IPA, zmywaczem, Gyeon prep i z moich obserwacji wynika, że nie wypełnia on praktycznie wcale, a powierzchnie zostawia taką jakby jałową i dlatego dobrze zgrywa się z woskami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ultrafina to jeden wielki wypełniacz. Owszem efekt wydaje się piorunujący, ale po wymyciu czar pryska. Z drugiej strony antiholograma nie raz wymywałem, IPA, zmywaczem, Gyeon prep i z moich obserwacji wynika, że nie wypełnia on praktycznie wcale, a powierzchnie zostawia taką jakby jałową i dlatego dobrze zgrywa się z woskami.

 

W 100% zgadzam się z kolegą. Ultrafina to straszny oszukaniec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Mam

Koch Chemie Heavy Cut H8.02 fajnie się zmywa z plastików nie zostawia białych śladów, ale resztki trzeba myć ipa / zmywaczem do silikonów bo jest "tłustawa" fajnie wykańcza, jeśli chemy przelecieć jakieś auto na "szybko" tak jak nieraz robię busy efekt wykończenia jest mega, nie trzeba lecieć z inną pastą.

 

Koch Chemie Micro Cut & Finish nie wypowiadam sie bo to moja pierwsza tego typu pasta. Szybko usuwa hologramy i swirle efekt mi się bardzo podoba.

 

Polecam bardzo te pasty. A co lepsze H8.02 na internecie sa po 150 zl 1L butelka a u mnie w lakierniczym kupuje je po 90 zł.

 

Przy okazji moje pytanie po Micro cut moge zastosować cleener np Dodo Juice Lime Prime lub PB black hole (na ten sie chyba zdecysuje) i np fk1000p czy muszę zmyć wosk który jest zawarty w micro cut ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.