Skocz do zawartości

Opinie i Sugestie o AutoNaBlask


ANB Karol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jestem po trzecim zamówieniu w ANB i pewnie nie ostatnim 😉  

Mimo drobnych problemów jakie się przydarzyły tzn. brak przedmiotu w paczce i zła pojemność innego to jestem pozytywnie zaskoczony obsługą. Świetny kontakt przy wyjaśnianiu niezgodności a przede wszystkim rekompensata w formie gratisów były dla mnie sporym zaskoczeniem. Oby każdy sklep miał takie podejście do klienta.

Wracając do zamówienia, wszystko porządnie zabezpieczone. To co na fotce po rozpakowaniu znajduje się na mikrofibrze to gratisy;)

Szczerze polecam sklep

 

IMG_20191025_203320.jpg

IMG_20191025_204622.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • Moderator

Darmowy Smart z Allegro pokusił mnie do zakupów w przypadkowym sklepie na Allegro, który miał tam wystawione wszystkie rzeczy, których potrzebowałem.

Oczywiście był to błąd, bo chciałem mieć towar najpóźniej na środę, a we wtorek poinformowali mnie, że towaru nie mają...

Szybko zamówiłem w sprawdzonym sklepie ANB i już mam towar u siebie 🙂

Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, rychu napisał:

Darmowy Smart z Allegro pokusił mnie do zakupów w przypadkowym sklepie na Allegro, który miał tam wystawione wszystkie rzeczy, których potrzebowałem.

Oczywiście był to błąd, bo chciałem mieć towar najpóźniej na środę, a we wtorek poinformowali mnie, że towaru nie mają...

Szybko zamówiłem w sprawdzonym sklepie ANB i już mam towar u siebie 🙂

Polecam.

Dzięki dobrą wiadomość ;-)
Cóż dla mnie to cały czas jest wielki Fenomen sprzedawców na Allegro ( też nim jesteśmy ale mamy wszystko spięte ze sklepem www by było real ) jak można prowadzić tak działalność 
- dzwonić pisać że czegoś nie ma i tak dalej szkoda czasu 
Nie ma dnia byśmy nie mieli telefonu w stylu proszę Pana czy ma Pan to i to mówimy tak bo wie Pan kupiłem już u trzech osób i każdy mnie informował że aktualnie nie ma na stanie 
Niestety nie mogę powiedzieć że u nas nie zdarzają się trole ( jeden na około 300 paczek ) cały czas staramy się rozwijać więc i nasza liczebność wzrasta co za tym idzie ryzyko błędu.
Jednak zawsze z naszą załoga dbamy by stany były real i nie trzeba było dzwonić z problemem do klienta.
Każdy wie u nas o co ma zadbać i jak jeśli np. widzimy że coś nie gra po południu jedna osoba zajmuję się sprawdzeniem danej np. Firmy pod kontem zgodności.
Oczywiście jak i szereg innych składników o które staramy się na bieżąco dbać i nie tracić czasu na zbędne wyjaśniania.
Jeszcze raz Dzięki ;-)
P.S. z życia wzięte 
Kończę remont kuchni 
Ekipa od kuchni sugeruje miejsce że przydało by się takie wysuwane gniazdko wiadomo w obecnej sytuacji najlepszy zakup to zakup w internecie 
Wskakuję na Allegro i kupuję mnie interesującą rzecz oczywiście wysyłka natychmiast ( z tego mnie się najbardziej śmiać ) czeka,m 2 dni chłopaki pytają czy ogarnąłem gniazdko więc piszę kiedy wysyłeczka, dzwoni telefon po czym Pan z czystym wyrafinowanym spokojem informuje mnie że może jutro lub po jutrze zadzwoni do mnie i poinformuje mnie kiedy będzie miał dostawę tych gniazd.
Dalej nie będę pisał jak przebiegła rozmowa ale poprosiłem o kasę z powrotem ;-)
Ku... SZOK - za przeproszeniem 

  • Super 1
  • Okay 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć. Chciałem podziękować za dostawę. Jak zwykle ekspresowo i świetnie zapakowane. Jednocześnie muszę zapytać o ulotkę Gliptone... skąd wiedzieliście że szykuję się do zakupu kompletu dla znajomego??

A tak na poważnie to dzięki za świetną pracę i pozdrawiam. 

 

20200419_165959.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Autonablask.pl jest najlepsze 🙂 Jesteście najlepsi 🥳. Paczucha doszła, dzięki za gratisy, tym razem paczka nie jest dla mnie ale na prezent. Mam nadzieję że uda mi się wkręcić następną osobą w detailing, a Wam dojdzie nowy klient 😉.

PS. Przez Was moja jest zazdrosna, bo autko ma tyle kosmetyków.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.