Skocz do zawartości

Opinie i Sugestie o AutoNaBlask


ANB Karol

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie prosimy Was o wpisywanie Waszych opinii na wszystkie tematy związane z naszym sklepem. Bardzo cenimy opinie, także te negatywne :)

 

Na samym początku chcielibyśmy prosić o Wasze uwagi na temat sklepu, głównie z technicznego punktu widzenia działalności. Czy sklep jest przyjazny użytkownikom, czy też może udało Wam się wyłapać błędy techniczne, których niestety nie da się uniknąć, ze względu na chorobę wieku dziecięcego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim którzy wyrazili swoje zdanie i dołożyli troszkę prawdy Wielkie Dzięki

Ja ze swojej strony tylko chcę powiedzieć że każdy ma prawo do założenia sklepu i spr czy to taka żyła złota ja szczerze powiem że nie jest to jedyna rzecz z której czerpie dochody i raczej tak zostanie z wiadomych przyczyn. :|

 

[ Dodano: 24 Styczeń 2012, 17:07 ]

art'ek, dzięki zaraz poprawię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwsze zakupy w DC i baaardzo pozytywnie ;) Chłopaki bardzo się starają dobrze doradzą ceny w porządku a i firmowe wlepki i kilka próbek do przetestowania dostałem :) Odbiór osobisty bezproblemowy

Mogę szczerze polecić na pewno wrócę nie raz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze zamówienie w tym sklepie i jestem bardzo mile zaskoczony, solidnie zapakowana paczka, zabezpieczone taśmą korki, mimo orginalnych plomb. Kontakt i komunikacja na bardzo wysokim poziomie. Jeżeli nasza wspólpraca ma się tak dalej toczyć możecie byc pewni, że nie było to nasze ostatnie zamówienie u Was. Bardzo gorąco wszyskim polecam.

 

6db0250b3944c9c4.jpg

 

ps. bańki już częściowo rozlane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zamówienie zrealizowane.

 

Jestem w 100% zadowolony, przesyłka świetnie zabezpieczona i dostarczona na czas.

 

Bardzo dobry kontakt z Panem Karolem, dzieki za dodatkowe gratisy i testery :good:

 

Polecam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.