Skocz do zawartości

Opinie i Sugestie o AutoNaBlask


ANB Karol

Rekomendowane odpowiedzi

@ANB Karol @ANB Marta Milo było Was w koncu dzisiaj poznać osobiście 😎👌👍 dzięki za super obsługę i w 100% polecam każdemu odwiedzić ten sklep będąc w Poznaniu 👍

Asortyment bardzo duży. Mógłbym z tamtąd nie wychodzic. Mały sklep z przebogatym wnętrzem 😍 

Dzięki za kalendarz 😜

IMG_20190315_141320.jpg.1447ffd5a666dc0999502953d041b9ce.jpg

IMG_20190315_175603.jpg.e1f2b360e2f24de3a572b23433128713.jpg

IMG_20190315_180557.jpg.5e5bb852e9f8d2596dd340b41603bff9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 31.03.2019 o 22:48, KoloSolo napisał:

Wiosenne zamówienie: 22541 poszło.

Teraz tylko  czekać na dostawę 😀

 

1 godzinę temu, Piotrek. napisał:

Kolejne zamówienie złożone ( 22586 ) 😉

Dziękujemy za zamówienia :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zamówienie nr 23663 i 23708 odebrane.

CleanTech Tech Cleaner delikatnie wyciekł ale to wina opakowania produktu. Przy zakręconej butelce i jej ściskaniu syczy spod korka, gdyby nie zabezpieczenie prze ANB to wszystko w paczce było by mokre.

Dziękuje za kolejne udane zakupy i do następnego.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak dotąd najlepszy sklep z jakim miałem do czynienia. Świetny kontakt, orientacja na klienta i błyskawiczna realizacja zamówień.

Asortyment też bardzo fajny, ogromny plus za szeroką gamę produktów Gyeon & CarPro 👍

Jeśli mógłbym nieśmiało zasugerować poszerzenie asortymentu to fajnie jakby był większy wybór w butelkach z gwintem 28mm, szczególnie bardziej poręcznych 0,5 litrowych. 

Z tych 250ml macie PET'ki z 24mm gwintem, z pól litrowych tylko butle z atomizerem ADBL (mało lubiany shaker) bądź fajniejsze od Shiny Garage, ale te z kolei niedostępne w asortymencie na allegro.

Są też butle litrowe HDPE ale te z kolei nie zawsze znajdują zastosowanie ze względu na wielkość. Z asortymentu Epoca tylko też duże butle 1l są dostępne

Kupiłem wczoraj od was atomizery od Funky Witch, żeby przetestować i byłem zmuszony zakupić do nich shaker'y od ADBL 🤨

Wracając do sedna dziękuję za dotychczasowe dostawy, tak trzymać 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy wszystkim za stosowne informacje 😀
 

9 godzin temu, mx180 napisał:

Jak dotąd najlepszy sklep z jakim miałem do czynienia. Świetny kontakt, orientacja na klienta i błyskawiczna realizacja zamówień.

Asortyment też bardzo fajny, ogromny plus za szeroką gamę produktów Gyeon & CarPro 👍

Jeśli mógłbym nieśmiało zasugerować poszerzenie asortymentu to fajnie jakby był większy wybór w butelkach z gwintem 28mm, szczególnie bardziej poręcznych 0,5 litrowych. 

Z tych 250ml macie PET'ki z 24mm gwintem, z pól litrowych tylko butle z atomizerem ADBL (mało lubiany shaker) bądź fajniejsze od Shiny Garage, ale te z kolei niedostępne w asortymencie na allegro.

Są też butle litrowe HDPE ale te z kolei nie zawsze znajdują zastosowanie ze względu na wielkość. Z asortymentu Epoca tylko też duże butle 1l są dostępne

Kupiłem wczoraj od was atomizery od Funky Witch, żeby przetestować i byłem zmuszony zakupić do nich shaker'y od ADBL 🤨

Wracając do sedna dziękuję za dotychczasowe dostawy, tak trzymać 😎

Dziękujemy za bardzo miłe słowa i sugestie to dla nas bardzo ważne 😁
Mam jednak wrażenie że przegapiłeś bardzo fajny produkt mianowicie 
https://autonablask.pl/produkt/work-stuff-work-bottle-750ml-trigger/
Są przekozacje jak dla mnie sprzedają się jak świeżutkie bułeczki ( wyposażyłem nie jedno studio w te butelki ) z tego co pamiętam widziałem pozytywne opinie na ich temat 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ANB Karol napisał:

Dziękujemy za bardzo miłe słowa i sugestie to dla nas bardzo ważne 😁
Mam jednak wrażenie że przegapiłeś bardzo fajny produkt mianowicie 
https://autonablask.pl/produkt/work-stuff-work-bottle-750ml-trigger/
Są przekozacje jak dla mnie sprzedają się jak świeżutkie bułeczki ( wyposażyłem nie jedno studio w te butelki ) z tego co pamiętam widziałem pozytywne opinie na ich temat 😎

Rzeczywiście przeoczone, ale jedynie w powyższej opinii 😆 Mam i bardzo lubię z nimi pracować 🙂 ba! nawet dzisiaj ponownie przymierzałem do ręki. Do pewnych specyfików preferuję jednak pojemność 500 ml i bardziej chodziło mi o możliwość kupna samej butelki bez atomizera, żeby dokoptować coś własnego. Jak najbardziej pojemność 750ml to fajny kompromis, ale miło byłoby mieć większy wybór w temacie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.06.2019 o 00:26, mx180 napisał:

Rzeczywiście przeoczone, ale jedynie w powyższej opinii 😆 Mam i bardzo lubię z nimi pracować 🙂 ba! nawet dzisiaj ponownie przymierzałem do ręki. Do pewnych specyfików preferuję jednak pojemność 500 ml i bardziej chodziło mi o możliwość kupna samej butelki bez atomizera, żeby dokoptować coś własnego. Jak najbardziej pojemność 750ml to fajny kompromis, ale miło byłoby mieć większy wybór w temacie. 

 

Będziemy mieli to na uwadze 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.