Skocz do zawartości

Opinie i Sugestie o AutoNaBlask


ANB Karol

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówienie nr 15016, jak zawsze szybko i konkretnie.

Mam tylko jedno zastrzeżenie, dostałem chyba o jeden atomizer za mało, moim zdaniem SG D-Tox jak i SG Apple Dressing powinny mieć atomizery w zestawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, GreQu napisał:

Zamówienie nr 15016, jak zawsze szybko i konkretnie.

Mam tylko jedno zastrzeżenie, dostałem chyba o jeden atomizer za mało, moim zdaniem SG D-Tox jak i SG Apple Dressing powinny mieć atomizery w zestawie.

Absolutna racja oczywiście jeśli nie znajdziesz żadnego zastępczego który będzie pasował pakujemy i dosyłamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ANB Karol napisał:

Absolutna racja oczywiście jeśli nie znajdziesz żadnego zastępczego który będzie pasował pakujemy i dosyłamy ;)

Nie ma żadnego problemu, tak w sumie z ciekawości chciałem zapytać :)

Produkty już dawno użyte i GTI czeka na korektę lakieru :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie 15104 w końcu poszło ;) Hehe, koszyk kompletowany chyba dobre 2miesiące :D  Dobrze, że w końcu wiosna i.... Sto Lat przede wszystkim :D ! Samych sukcesów i pozytywnych klientów i dużych utargów ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2018 o 00:09, KapselK napisał:

Chyba namówicie na pierwsze zamówienie w tym roku. :D

I co udało się :biggrin:

 

3 godziny temu, kursien napisał:

Zamówienie 15104 w końcu poszło ;) Hehe, koszyk kompletowany chyba dobre 2miesiące :D  Dobrze, że w końcu wiosna i.... Sto Lat przede wszystkim :D ! Samych sukcesów i pozytywnych klientów i dużych utargów ;)  

Dziękujemy za zamówienie i życzenia staramy by każdy był tym dobrym klientem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Paczuszka już u mnie :) Czekałem jeszcze za jednym produktem, jak tylko pojawił się na stanie zamówienie zostało zrealizowane.

Kontakt wzorowy. Z takim podejściem ANB jak najbardziej zasługuje na miano najlepszego sklepu w PL.

Z całego serca polecam ;)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja pochwalę bo naprawdę jest za co, robiłem 3 zamówienia i wszystko było w jak najlepszym porządku. Nie wspominam o ekspresowej wysyłce mimo natłoku zamówień. Naprawdę ogromny szacunek dla Was za ogrom pracy i wytrwałość w pakowaniu paczek na wysokim poziomie ... mimo, że było ich bardzo duzo co widać po dodawanych zamówieniach w odpowiednim wątku.

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
12 godzin temu, paperson napisał:

@ANB Karol znowu zrobiliście mi dzień. Zamówienie doszło błyskawicznie, dobrze zabezpieczone i co ważne w tym gorącym okresie wszystko, co chciałem mieliście na półkach :good: Tak trzymać!

Dziękujemy zawsze staramy się by wszystko zagrało jak trzeba ;)

 

1 godzinę temu, drive napisał:

Również dziękuję za zamówienie nr 15838 ;) szybka i bez problemowa wysyłka :) dodatkowe gratisy tym bardziej cieszą :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Polecamy się na przyszłość :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.