Skocz do zawartości

Opinie i Sugestie o AutoNaBlask


ANB Karol

Rekomendowane odpowiedzi

Otrzymałem zamówienie, czas realizacji jak zawsze wzorowy. Na przyszłość, zabezbieczajcie atomizery w butelkach FX Protect. Mój Glass Shield był tylko owinięty streczem i jakimś cudem conajmniej 15 % zawartości się wylało...

 

No to faktycznie cuda się dzieją tym kurierom :/

 

Możesz podesłać zdjęcie produktu nam na maila :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem zamówienie, czas realizacji jak zawsze wzorowy. Na przyszłość, zabezbieczajcie atomizery w butelkach FX Protect. Mój Glass Shield był tylko owinięty streczem i jakimś cudem conajmniej 15 % zawartości się wylało...

 

No to faktycznie cuda się dzieją tym kurierom :/

 

Możesz podesłać zdjęcie produktu nam na maila :!:

Zdjęcia poszły na maila, po sprawdzeniu strzykawką brakuje ok. 15ml powłoki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Tak na dobrą sprawę, to owijanie tylko streczem nie jest najlepszym pomysłem, bo nie ma miejsca na ewentualną kompresję przy nacisku.

Od razu wszystkie siły przenoszą się na butelki, tak jak było u mnie.

Folia bąbelkowa i "chipsy" natomiast dają szanse na odkształcenia i przejęcia na siebie nacisku w przypadku uderzenia lub upadku paczki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowienie 9900 dotarło dzisiaj. Czas realizacji bardzo dobry. Zakupiony towar przywędrował w wiadrach więc był podwójnie zabezpieczony. Chociaż jedna buteleczka jest wgniecona ale zawartość cała, reszta jest ok. Szkoda ,że w zestawie 3x250 ml menzerna dostałem sf3500 nie sf4000 ale trochę błąd z mojej strony. Gdyż na głównej stronie jest 3500/4000 a skupiłem się głównie na opisie gdzie widniały 400/2500/4000. Zdjęcia robione kalkulatorem. Napewno wróce. Pozdrawiam.

1M5taJl.jpg

u0GY31X.jpg

c0jp6VA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta są jakieś żarty. Od czwartku dostaje wiadomości, że paczka będzie doręczena i w dalszym ciągu jej nie dostałem. Infolinia dpd mówi że nie ma na to wpływu i proszę się kontaktować z kurierem. Kurier mówi że paczka będzie dostarczona po czym jest oddawana spowrotem do sortowni. :zly: Moim zdaniem powinniście się zastanowić nad zmianą kuriera. To co dpd odpala to jakieś żarty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie uważasz że takie sprawy powinieneś zgłosić nam mailowo lub telefonicznie :/

 

Dodane po 2 minutach 37 sekundach:

W poniedziałek zainterweniujemy a z DPD jesteśmy bardzo zadowoleni i nigdy nie mieliśmy problemów a przerobiliśmy paru kurierów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że w piątek po 18 ktos jeszcze odbierze, a jak się dowiedziałem, że dzisiaj do 19 paczka nie zostanie doręczona (jak mnie przez cały dzień zapewniano) musiałem wylać swoje zale. :/

Po kolejnej interwencji zapewniono mnie, że paczka jutro zostanie doreczona. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś by odebrał ;)

Cała sprawa mocno dziwna niestety jeden kurier całego DPD nie czyni. Od 2 lat dość znacząco można zauważyć spadek jakości obsługi wszystkich firm kurierskich pod wieloma względami mieliśmy DHL i to był dramat w naszym przypadku ;)

Daj info czy się udało w poniedziałek i tak zbadam sprawę i podejmę odpowiednie kroki.

 

Dodane po 2 minutach 37 sekundach:

Zamowienie 9900 dotarło dzisiaj. Czas realizacji bardzo dobry. Zakupiony towar przywędrował w wiadrach więc był podwójnie zabezpieczony. Chociaż jedna buteleczka jest wgniecona ale zawartość cała, reszta jest ok. Szkoda ,że w zestawie 3x250 ml menzerna dostałem sf3500 nie sf4000 ale trochę błąd z mojej strony. Gdyż na głównej stronie jest 3500/4000 a skupiłem się głównie na opisie gdzie widniały 400/2500/4000. Zdjęcia robione kalkulatorem. Napewno wróce. Pozdrawiam.

1M5taJl.jpg

u0GY31X.jpg

c0jp6VA.jpg

 

W niektórych produktach ADBL butelka niestety się zasysa i jest to normalne.

Co Menzerny 3500 to pasta 4000 tzn. kiedyś była pasta 4000 której nowym oznaczeniem jest 3500 więc stąd 2 oznaczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paczka dojechała w sobotę, ale i tak trzeba było dzwonić i się prosić.Każdy kurier z którym rozmawiałem mówił, że to nie jego rewir, że jeździ gdzie indziej. Wygląda na to, że kurier, który do tej pory jeździł w mojej okolicy odszedł, albo siedzi na zwolnieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paczka dojechała w sobotę, ale i tak trzeba było dzwonić i się prosić.Każdy kurier z którym rozmawiałem mówił, że to nie jego rewir, że jeździ gdzie indziej. Wygląda na to, że kurier, który do tej pory jeździł w mojej okolicy odszedł, albo siedzi na zwolnieniu.

 

Dzięki za info Najważniejsze że dotarła bezpiecznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówienie 9899 dotarło z lekkim opóźnieniem ale pan Karol do mnie zadzwonił, przeprosił i wyjaśnił jaka sprawa, także podejście do klienta w porządku, następnego dnia paczka była u mnie, ładnie zapakowana i z takim prezencikiem w postaci zapachu - palmy, także dzięki i do następnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjąłem przed chwilą paczkę od Was z paczkomatu :) Ale mam jedną sugestię (zgodnie z tytułem wątku ;). Nie żałujecie strecza wewnątrz - to dobrze, bo wszystko było fajnie upakowane, ale proponuję używać go i z zewnątrz. Dlatego, że pudełko było na jednej krawędzi tak jakby przecięte, jakby ktoś koniecznie chciał zajrzeć co tam jest. Przypuszczam, że od Was tak nie wyszło, bo nie było tam taśmy ani nawet jej śladu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie nr 10096 dotarło bardzo szybko. Zamówione w nocy pon-wt, środa rano wiadomość od inpost, że jest w paczkomacie.

Wszystko starannie zapakowane (strecza trochę poszło)

Miło zaskoczył jakiś testerek szamponu :mrgreen:

Jedyną uwagę mam do metek cenowych na produktach, bo trudniej zataić ile się wydało na zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie nr 10096 dotarło bardzo szybko. Zamówione w nocy pon-wt, środa rano wiadomość od inpost, że jest w paczkomacie.

Wszystko starannie zapakowane (strecza trochę poszło)

Miło zaskoczył jakiś testerek szamponu :mrgreen:

Jedyną uwagę mam do metek cenowych na produktach, bo trudniej zataić ile się wydało na zamówienie.

 

Cieszymy się że wszystko zagrało ;)

A metki no niestety taki wymóg ale łatwo schodzą :D

 

Dodane po 17 sekundach:

Zamówienie 10057 odebrane. Tak jak za pierwszym razem, tak i teraz wszystko tak jak powinno być :)

 

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówienie 10188 wczoraj opłacone dziś odebrane z paczkomatu

 

Wszystko picuś glancuś jak to mówią ale strechu to nie żałujecie :)

 

Dziękujemy za dobre słowo ;-)

 

Nie żałujemy po to by do was paczki bezpiecznie dojeżdżały ;)

 

Dodane po 2 minutach 11 sekundach:

Kiedy planujecie dostawę cleanera prima amigo?Będzie na stanie prima banana gloss?

 

Po weeknedzie powinno coś przyjść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.