Skocz do zawartości

Opinie i Sugestie o AutoNaBlask


ANB Karol

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze zamówienie złożone wczoraj dzisiaj o 9 dzwoni do drzwi kurier realizacja ekspresowa, porządnie zabezpieczone produkty, miły gratis do zamówienia, pozytywne wrażenie na dobry początek, myślę że to początek naszej współpracy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka dotarła, trochę ADBL się wylał ale minimalne ilości (strecz był mokry) :|

 

A taki spokój był musiał się znaleźć jakiś niewyżyty kurier ;)

 

Jeśli powstał z tego jakiś problem pisz proszę na maila załatwimy sprawę ;)

 

Dziękujemy wszystkim za zamówienia my walczymy dalej a was zapraszamy do składania kolejnych zamówień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszło w końcu i do mnie :) zamówienie 6987. Piszę w końcu, bo w końcu zamówiłem pierwszy zestaw. Samo zamówienie zrealizowane błyskawicznie. Dzisiejszy dzień 9:00 - 20:00 przepracowany i może 1/3 zakładanych prac wykonana :) Zmęczony ale szcześliwy, jutro dalsza walka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj odebrałem swoja paczkę. Wszystko ładnie, pięknie zapakowane jak zawsze. Przepraszam za ponaglanie Was, zapomniałem że robiłem zamówienie przez weekend majowy. Wybaczcie. ;)

 

Spoko :D

 

Przyszło w końcu i do mnie :) zamówienie 6987. Piszę w końcu, bo w końcu zamówiłem pierwszy zestaw. Samo zamówienie zrealizowane błyskawicznie. Dzisiejszy dzień 9:00 - 20:00 przepracowany i może 1/3 zakładanych prac wykonana :) Zmęczony ale szcześliwy, jutro dalsza walka :)

 

Niestety na efekt trzeba troszkę popracować ale będzie warto życzymy wytrwałości i dobrej zabawy a jak będzie nie dosyt lub coś się skończy zapraszamy ponownie do nas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejne zamówienie złożone 7235.

Przy składaniu zamówienia adres wysyłki został nadpisany adresem rozliczeniowym, czy coś przeoczyłem?

 

Adres wysyłki poprawiłem. Liczę na gratis ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy wszystkim za zamówienia :)

 

Dodane po 4 minutach 45 sekundach:

Kolejne zamówienie złożone 7235.

Przy składaniu zamówienia adres wysyłki został nadpisany adresem rozliczeniowym, czy coś przeoczyłem?

 

Adres wysyłki poprawiłem. Liczę na gratis ;)

 

Przeoczyłeś ;) odhaczenie ptaszka i wpisanie adresu możesz to poprawić w każdym momencie logując się na swoje konto i wchodzisz w panel klienta/moje konto ;)

 

Wszystko jednak zostało wysłane zgodnie z mailem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem przesyłkę od kuriera, dziękuję za szybką realizację.

No i się przeliczyłem, gratisu brak :cry:

 

To chyba z pośpiechu ;-)

Poprawimy się następnym razem ;)

 

Dodane po 52 sekundach:

Dzisiaj dotarła do mnie paczka od ANB z pierwszym zestawem-wszystko cacy :song: ,zabezpieczone jak złote jajka,a nawet lepiej ;)

Już wiem gdzie się będę zaopatrywał w kosmetyki :good::good::good:

Nawet miły gratisik się zapakował :-]

 

Dziękujemy za współpracę polecamy się na przyszłość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem przesyłkę od kuriera, dziękuję za szybką realizację.

No i się przeliczyłem, gratisu brak :cry:

 

To chyba z pośpiechu ;-)

Poprawimy się następnym razem ;)

 

Myślę, że jeszcze nie raz odwiedzę Wasz sklep, zatem do następnego razu liczę na pamięć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.