Skocz do zawartości

Opinie i Sugestie o AutoNaBlask


ANB Karol

Rekomendowane odpowiedzi

Obiecałem udzielić odpowiedzi w związku z zamówieniem 8047 .

Na początek chciałem pochwalić cała firmę AutoNaBlask za świetne zabezpieczenie produktów z jakim osobiście przez pare ladnych lat zamawiania z internetu rzeczy nie spotkałem a jednocześnie utwierdzić potencjalnych klientów , że warto firmie zaufać i wytłumaczyć drugiej połówce iż 700 zł na kosmetyki to nie dużo :kox: . A więc krótko mówiąc przejdźmy do relacji:

 

1. Paczka dociera owinięta grubo czarną folia (nie zdążyłem zrobić zdj.) :

DSC_0275_1.jpg

 

2. Bardzo przydatne oznaczenie GÓRY , żeby nie popełnić pomyłki zaraz zobaczycie dlaczego :-]

DSC_0277_1.jpg

 

3. Po otwarciu witają nas dziesiątki pianek zapobiegających "lataniu" po paczce produktów . Duży plus za to.

DSC_0278_1.jpg

 

4. Każdy z osobnych produktów mamy tak własnie szczelnie zapakowany Strechem :good:

DSC_0280_1.jpg

 

5. Dbałość o szczegóły :song:

DSC_0281_1.jpg

 

6. Całość prezentowała się tak:

DSC_0285_1.jpg

 

Wszystko dotarło szybko i bez uszkodzeń!

 

W tym miejscu chciałbym podziękować ANB za fajne gratisy

DSC_0286_1.jpg

+jeszcze mikrofibra jak się okazało :D:D:D

 

 

Gorąco polecam :good::good::good::good::ad:

DSC_0288_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crasher,

Dziękujemy również za zakupy i obszerny opis ;)

Miło nam się czyta takie wpisy :)

Pozostaje zaprosić do nas na zakupy jeszcze raz :)

 

Dodane po 1 minucie 16 sekundach:

Poszło zamówienie 8086 :) Szkoda, że AG CGP nie było już na stanie :/

 

Damian dziękujemy za zamówienie coś nam wymiotło CGP w tym tygodniu już zamówione będzie w Piątek lub Poniedziałek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

8421 dotarło;)

Express wysyłka-w niedziele zamówione i zapłacone a w poniedziałek wysłane:)

Porzadnie zabezpieczone z zewnątrz i w środku:) Fajnie, że każdy element zamówienia zawijacie osobno w folię, bo butelka szamponu Blinka lekko się zapocila.. Lecz winna była nakrętka (nie pierwszy raz u Blinka).

Reasumując wysyłka PRO, pakowanie PRO;)

708d6f0ede142b2381a827f2ee4d6695.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy wszystkim za zamówienia oraz że piszecie nam że wasze paczuszki docierają całe i zdrowe w 100% w dzisiejszych czasach musimy się napracować by tak było ;):D

 

Dodane po 51 sekundach:

Zamówienie 8501 poszło, pieniążki również wysłałem pozostało czekanie :D

 

Zamówienie złożone a tutaj weekend tyle czekania na paczuszkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie 8607 zostało złożone . Mam nadzieje , że wpadną może jakieś gratisy ( liczę na separator do wiadra jeśli można lub coś do przetestowania ) chodź nie ukrywam , że wolałbym to pierwsze bo nie domówiłem :wallbash: . Mam nadzieje , że przesyłka dojdzie cała i "zdrowa" :) I oczywiście nie mogę się doczekać przetestowania tych środków :)

 

P.S Wybrałem Państwa sklep ze względu na bardzo dobre opinię i bardzo solidnie zapakowane paczki , jak było pokazane przez kupujących tu na forum . Rzadko spotykane są pakowane tak solidnie paczki jak u Was a to duży plus :)

 

Z niecierpliwością czekam na przesyłkę . Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie 8607 zostało złożone . Mam nadzieje , że wpadną może jakieś gratisy ( liczę na separator do wiadra jeśli można lub coś do przetestowania ) chodź nie ukrywam , że wolałbym to pierwsze bo nie domówiłem :wallbash: . Mam nadzieje , że przesyłka dojdzie cała i "zdrowa" :) I oczywiście nie mogę się doczekać przetestowania tych środków :)

 

P.S Wybrałem Państwa sklep ze względu na bardzo dobre opinię i bardzo solidnie zapakowane paczki , jak było pokazane przez kupujących tu na forum . Rzadko spotykane są pakowane tak solidnie paczki jak u Was a to duży plus :)

 

Z niecierpliwością czekam na przesyłkę . Pozdrawiam :)

 

Dziękujemy za zamówienie przy tej wartości zamówienia niestety separator jest nie możliwy jako gratis coś do przetestowania na pewno coś znajdziesz ;)

 

Jeśli chodzi o zapakowanie paczki na pewno nie zawiedziemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.