Skocz do zawartości

Jak z opryskiwacza ciśnieniowego zrobić pianownicę.


faraon3021

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie może czy gdzieś w jakiś marketach budowlanych (Casto, Obi, itd) można kupić wężyk do Master'a (ten w którym się wypala dziurkę)? Na stronach tych marketów jakoś znaleźć nie mogę, a alledrogo wężyk poliuretanowy 6x4 jest dostępny ale przesyłka droższa niż on sam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy gdzieś w jakiś marketach budowlanych (Casto, Obi, itd) można kupić wężyk do Master'a (ten w którym się wypala dziurkę)? Na stronach tych marketów jakoś znaleźć nie mogę, a alledrogo wężyk poliuretanowy 6x4 jest dostępny ale przesyłka droższa niż on sam :D

 

W sklepie z pneumatyką przemysłową kupisz taki wężyk na metry za grosze bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ostatnio problem z Marolexem. Po napompowaniu podczas pianowania zaczyna pluć spod końcówki, widoczne na zdjęciu. Dodam, że dobrze wszystko jest dokręcone. Mam pytanie szczególnie do Kolegi [ref]faraon3021[/ref], czym to może być spowodowane?

 

Musisz sprawdzic co dociska oring i czy pozwala na szczelne skrecenie calosci.

A gdzie Ty wlasciwie masz filc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam juz Axela. Jakos wykonania :song: , + auto pianowanie nie trzeba stale wciskać, 3 wkladki spieniajace, dysza nie jest 110 stopni tylko 45, plastik super sie odkreca dzieki ergonomii pojemnika, w rurce sa dwie dziurki w celu napowietrzenia piany, jak bedzie pogoda to sprawdzimy w praktyce, ciekaw jestem czy na lancy taka sama piana co bez niej :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że są. W normalnych cenach nie trafiłem na lepsze niż Lechler. Jeżeli masz wkładki plastikowe to zapychający filc odpada. Możesz jedynie je wypłukać i wyczyścić dysze, bo nie wiem jakiej chemii używasz. Jeżeli kupowałeś zestaw 3 różnych to możesz też spróbować tej dyszy z większym przepływem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.