Skocz do zawartości

Jak z opryskiwacza ciśnieniowego zrobić pianownicę.


faraon3021

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, pomocy...

mój marolex wariuje i nie wiem co jest grane

pacjent Marolex 3000, dwie dysze, sitko pianujące, wlewam tak jak zawsze roztwór piany i wody i ostatnio zaczęło mi sypać pianą do golenia na przemian z rzadką pianą :oops:

przeczyściłam dysze, wcześniej taki zabieg podziałał teraz jest nadal bunt na pokładzie,

nie to że specjalnie zniszczyłam marolexa żeby kupić nowszy model, choć cholernie mi przypadł w oko :lol: , no ale wracając do powagi sytuacji, co może być nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekajcie, właśnie dostałem odpowiedź od sklepu który obiecał sprowadzić ją dla mnie dużo taniej i wysłać już po weekendzie, zapytałem ich o nasze zamówienie grupowe i dam znać jak dostanę odpowiedź :)

Czekam w takim razie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz kiedys do nich pisalem o jakis rabat dla forum.

Wyslali mi tabelke, na jaka kwote musze zrobic zakupy i z jakim rabatem.

Niewdziecznicy ;)

 

Właśnie i jak to wygląda cenowo. Może bym się zastanowił nad wersją 3000

Tyle ze to bylo juz dosc daaaawno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekajcie, właśnie dostałem odpowiedź od sklepu który obiecał sprowadzić ją dla mnie dużo taniej i wysłać już po weekendzie, zapytałem ich o nasze zamówienie grupowe i dam znać jak dostanę odpowiedź :)

Ciekawe ile to "dużo taniej" dla nich oznacza... ;)

Jak pytałem w paru sklepach na allegro to pisali mi że będą mieli w cenie 77-78zł, ale dopiero pod koniec stycznia.

 

ja już sobie zamówiłem i jutro powinna być u mnie wersja 3000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dużo taniej" to moja subiektywna opinia;)

 

odpisali już ;D

oczywiście są chętni, pytają o ilość aby zamówić u producenta. Jutro będą zamawiać.

 

Chyba w późniejszym terminie również mogą (gdy ktoś nie zdąży) ale to trzeba ich zapytać.

 

cena Axel 3000 około 70zł (tak mi napisali) + 9,90 paczkomat (pobraniowo 13,90zł), kurier 14zł (pobraniowo 18zł ). czy ktoś się piszę na Axel 2000?

 

Chyba najprościej będzię gdy każdy będzie zamawiał bezpośrednio u nich, muszą wiedzieć ile zamówić, a tu na forum tyko dla porządku adnotacje [:

 

info@egarden24.pl

 

napiszcie że piszecie z forum, będą wiedzieli o co chodzi [:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.