Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tez polecam gąbki z BEPS. Głównie uzywam do opon, ale po pocięciu na mniejsze też do dressingów na uszczelki okienne i zewnętrzne plastiki. Bardzo dobrze tez sprawdziły sie przy tamponowaniu oleju do mebli ogrodowych, ale to juz inna bajka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie gąbek z BEPS'a...

zerknijcie na aukcję nr 2325445045..

Chyba kogoś Bóg opuścił :shock:

Nie wiem co w tym dziwnego.

Wiadomo że jak sklep chce zarobić to musi albo sprzedawać w milionach albo mieć marżę chociaż kilka zł.

Żadna nowość i cena jeszcze znosna, kawałek pianki flexipads kosztuje ok.7.50 a są i droższe "pianki" :D

(czy ktoś może przeliczyć cenę za 1kg ? :D)

Zresztą co będziemy dyskutować o cenie.

Zg. z reg. na forum dyskusje nt. słuszności cen są: niestosowne, och ach, faux pas, i wgl wielkie halo, grozi za to warn :D

 

P.S.

Zwłaszcza w dziale sprzedam giną posty, na żadnym innym forum tego nie spotkałem :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rabacie.

To jakaś oficjalna oferta? Bo nie mogę jej na necie znaleźć. :o

 

[ Dodano: 11 Maj 2012, 16:08 ]

pLaYmAn, ja to wiem, ale i tam nie widziałem żadnej wzmianki. No nic, pytam teoretycznie, najpierw muszę wypsiukać swoje 5l. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namieszałem z tym Sanesolvem :oops:

 

Znajomy zamawiał w SNB i rabat polegał na tym, że kolega winien był mi pieniądze, dając Sanesolva odliczył dług co dało 120zł, tylko szkoda, że nie powiedział mi wcześniej.

Teraz się przyznał że bańka kosztowała 160zł. 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_, jaki jest tego rozmiar ?

 

Rozmiar moge podac piatek-sobota oraz wiecej dokladniejszych zdjec jak ktos chce..

 

[ Dodano: 9 Maj 2012, 21:02 ]

Rozmiar A4 tak okolo :D Ale serio to malo pamietam bo rozpakowujac paczke bylem lekko nietomny..

 

_Makki_ pamiętaj o fotach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.