Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

kita33, Nic nie sugeruję i nikogo broń boże na nic nie namawiam, po prostu zobaczyłem zdjęcie z zakupami i pomyslałem ze dobrym uzupełnieniem zestawu byłby własnie Tyre Cleaner. Używałem APC i Tyre Cleanera od ADBL i oba przypadły mi do gustu, a zwłaszcza Tyre Cleaner bo faktycznie robił co do niego należało.

 

Ja tam też nikogo nie namawiam, ale tak czystej opony jak po środku ADBL nigdy wcześniej nie widziałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajko, mam nadzieję, że i ja będę :)

Moja poprzednia myjka B&D PW 1700 zaczęła coraz częściej robić fochy więc zdecydowałem się na wspomnianego Karchera.

Co prawda nie miałem jeszcze okazji jej włączyć (dopiero jutro jadę na działkę ;) ) ale jest kilka rzeczy które mi się spodobały.

Nie jestem jedynie przekonany do tego całego systemu Quick Connect ,tzn. ciekaw jestem czy nie będzie problemów po jakimś czasie z szczelnością itd...

Noo i jakoś tak tandetnie działa regulacja szerokości strumienia w lancy, ale to już taki szczegół ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devdill, ja tego złącza quick connect nie używam tzn użyłem raz przy składaniu. Używam średnio 3-4 razy w tygodniu po 1 max 2 h . Jak narazie od jakiegoś miesiąca działa wszystko bez zarzutów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie od jakiegoś miesiąca działa wszystko bez zarzutów

I oby tak było również po okresie gwarancyjnym ;)

 

Tak przy okazji zapytam...

Kupowałeś może dodatkowy filtr?

Z tego co widziałem jakiś tam wewnętrzny jest już zamontowany ale myślę jeszcze nad zewnętrznym, pytanie tylko czy gra warta świeczki...? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.