Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

_Makki_ Jak się spisuje Abrafix od Scholla ?

 

Jest delikatna to po 1. Nastepnie jak lubisz mieciunie BP to jest super a jak nie lubisz to nie jest super :)

IMO jest lepsza niz np bp Kocha, duzo bardziej flexi. Dokladnie taka sama, ktora mialem wczesniej przezyla kilka dobrych lat..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:

 

Te szlaczki itp to sa jakos opisane z drugiej strony czy jak?

Bo kolejnego jezyka to mi sie nie chce uczyc, ale jak trzeba bedzie kiedys to podejme wyzwanie. :idea:

3 skandynawskie, angol i niemiec + nasz kochany jezyk powoduje ze czasami nie wiadomo po jakiemu tu myslec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te szlaczki itp to sa jakos opisane z drugiej strony czy jak?

 

nie :dontknow:

 

Wlasnie zobaczylem to na tej pascie do butow, ale myslalem ze moze na innych produktach jest cos wiecej.. Hmm, mam nadzieje ze tam nie jest napisane nic dziwnego i skosnookie sie z nas nabijaja ze takie rzeczy mamy na polkach ;)

A moze tylko to im wystarcza? :D

 

dsc01456_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe rady ze względu na budżet ucznia.

Nim kupisz to Fusso, to pragnę przypomnieć, że największą robotę robi przygotowanie powierzchni a nie sam wosk. Więc lepiej zainwestuje sobie np. w jakiś AIO. Na foto brakuje szamponu i czegoś do mycia autka. Odnośnie Nielsen Brillance, to daruj go sobie i kup Megsa Enduranca. Może jest drożysz ale na pewno daje lepszy look i jest dużo bardziej wydajny i trwały(takie są moje obserwacje bo miałem oba). Jesteś od niedawna na forum, to poczytaj jeszcze trochę, to co jest tanie i w większej ilości, nie zawsze wychodzi ekonomiczniej. Jeżeli chodzi o szampon to mogę polecić: Shiny Garage Slee&Bubbly Premium Car Bath, i bierz z miejsca 5L bo małe opakowanie się nie opyla, jak dla mnie jest lepszy od Presty i Violeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.