Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Dojechały buteleczki, Foamer zakupiony mimo posiadania Glorii, bo czytając tu na forum opinie osób, które nigdy nie miały tej pianownicy w ręku, postanowiłem sam zweryfikować działanie. Pierwsza próba za mną - pozytywnie.

 

Badz ostrozny z chemia i opryskiwaczami 360.. Wezyk sztywienie, funkcja 360 przestaje dzialac, logiczne a z czasem wezyk odpada od mocowania glowki...

 

 

Moje dzisiejsze zabawki from Poland with love :)

 

dsc01186_1.jpg

 

dsc01187_1.jpg

 

dsc01188_1.jpg

 

dsc01189_1.jpg

 

dsc01190_1.jpg

 

dsc01191_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jaką masz chemię na myśli?

Ja trzymam pricka, bardzo mocne APC i nic się nie dzieje... Chodzi o kwasy?

 

To co napisalem dotyczy wersji 360 Mercury i Venus z gumowymi wezykami i obciaznikiem.

Chemia to Prickbort, Surfex HD silniejszy niz 1:15, wszystko typu IronX, takze ze wzgledu na reakcje z obciaznikiem oraz Espuma Revolution.

 

Jezeli chodzi o normalna wersje to moj Mercury 1l zyje w zgodzie z Prickbortem od ok 2009, ta sama butelka. Venus 2l normalny uzywany do Surfex HD 1:10-20 padl po 4 latach.

IronX i Korrosol stoi w normalnych od 2010 roku. Tenzi Alux i Strong zalatwia Kwazary najszybciej :P

 

[ Dodano: 2 Wrzesień 2014, 23:43 ]

BTW: Tak zeby nie bylo ze to moze tylko u mnie sie tak dzieje..

To takze informacje ktore otrzymuje od moich odbiorcow hurtowych i detalicznych od 2012 roku. Opryskiwaczy sprzedalem ponad 3000 szt wiec troche opinii juz zebralem. Fabryka jest informowana na bierzaco ale z tego co mnie narazie informuja to wersja 360 tak juz poprostu ma :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.