Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

SZyBA, Dzisiaj nakładałem go gąbkowo na opony.

Konsystencja żelowa, raczej z tych rzadszych (ale mniej cierpka).

Aplikacja bezproblemowa, dobrze się rozprowadza w rowki na oponie - a mam ich sporo (Dębica Presto).

Po 1 warstwie jest lekki połysk, ale po przetarciu fibrą jest satynka (mniej błyszcząca niż T1).

Bardzo wydajny i ten zapach :song:

 

manio49, Również leciał dzisiaj na opony.

Konsystencja wodno-mleczkowata :D, dosyć gęsty i "tłusty" jak na dressing na bazie wody (w porównaniu do Surf City Garage Beyond Black).

Aplikowałem go pędzelkiem - jedna opona psikana z butli i rozprowadzenie pędzelkiem a druga psikanie na pędzelek i rozprowadzenie po oponie.

Oba sposoby pokryły wszystko bez problemów.

Po 1 warstwie i 15min wyglądało to tragicznie, jakbym oponę wypsikał jakimś lakierem do włosów.

Może to kwestia nowych opon które są wybredne i nie chcą wszystkiego pić, ale po przetarciu fibrą była satyna.

 

DG 701 nie mam i nie używałem. Do czyszczenia opon użyłem Tenzi Truck 1:9.

 

 

Co do trwałości to niestety jeszcze nie wiem, ale obydwa dressingi nie złapały pyłu po przejechaniu 25km co się niestety często zdarzało po innych dressingach (odcinek 2km jest bardzo pyłotwórczy :acute:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Tire,to ostatnio męczę saaba i najpierw korekta potem koła,ale w między czasie strzeliłem dg701 i potem tire,a teraz koła traktowałem i odsmalaczem i prixem i ostrym apc,w sumie wciąż czarne :dontknow:

Dałem na uszczelki,bogato,to trochę chamsko spłynął...ja tu robię korektę prawie na 100% i weź tyknij lakier....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie przyszły dodatki do jednego z najbardziej cenionych prostowników - firmy CTEK.

 

97c2025c4e405b75.jpg

 

dodatkowe konektory (2 już zainstalowane i nie ma ich na foto - rozmiar M6) z szybko-złączką + przedłużacz kabla + adapter do ładowania w formie wtyk zapalniczki + adapter gniazdo zapalniczki (nie ma na zdjęciu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.