Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie czemu na forum nie ma działu z takimi pomysłami :/ trochę to zniechęcające. Może jakby utworzyć dział FAQ z relacjami i zdjęciami dokładnie obrazującymi krok po kroku każdą nawet z pozoru błahą (dla zaawansowanych) czynność byłoby o wiele więcej ruchu tutaj bo mam wrażenie, że ostatnio jest tendencja spadkowa nawet w dziale PSB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

nie są podgrzewane? pewnie o to chodziło

 

Nie stosować na lusterkach barwionych, hydrofobizujących, lusterkach z systemem emitującym fale ultrasoniczne, lusterkach podgrzewanych i tym podobnych lusterkach wytworzonych specjalnymi metodami lub wymagających specjalnego traktowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie chodzi o zalecenia producenta dotyczące ich stosowania. Wydaje mi się, że w przypadku podgrzewanych lusterek, może to powodować krótsze działanie produktu, a w przypadku jakiś barwionych być może jakieś odbarwienia. Na darmo tego nie pisali. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golden0282, Ozonator? Jaki? Cena? ;)

 

Ozonator z allegro , według danych wytwarza 3,5 g/h , cena 699 zł . Po pierwszej próbie na śmierdzielu z farmy myślę ,że coś tam działa :)

 

 

golden0282, pady K2 dają radę? :idea:

 

Jak za tą cenę , to są ok , użwywałem ich głównie na DA do cleanerów i one stepów , jeszcze żaden się nie rozleciał ani nawet nie postrzępił , jednak są bardziej miękkie niż odpowiedniki większości producentów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.