Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderator
kicker1, będziesz ogarniał felgi w 12 kołowcach ciężarówkach, że tyle prixa i aluxa masz? :mrgreen:

:lol: kupiłem 1L, nie wiem kiedy się rozeszło, czy ktoś wypił czy co... zobaczymy na ile wystarczy 5L :o

 

Prix 5 L ? skad brales ? juz mecza mnie te opakowania 1 litrowe. Pytalem sie niedawno kilku partnerow forum i zaden nie mial w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prix 5 L ? skad brales ? juz mecza mnie te opakowania 1 litrowe. Pytalem sie niedawno kilku partnerow forum i zaden nie mial w ofercie.

Też szukałem u partnerów ale nie było, kupiłem na alledrogo od użytkownika "akumulatory_me". Co do partnerów to nie wiem ile jest hurtowni w PL z kosmetykami ale w żadnym sklepie nie mogłem skompletować całych zakupów, zawsze 5-10 kosmetyków brakowało na stanie, a rozbroił mnie jeden sklep -> "polerka będzie może za miesiąc" :lol:

Więc jak ktoś szuka pomysłu na biznes proponuje pomyśleć nad hurtownią kosmetyków, bo widzę że u nas jeszcze kuleje a export do Hiszpanii byłby strzałem w 10 bo tam mają albo zaporowe ceny albo nic nie mają :P Koniec OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem cleaner i powłokę od DG, strasznie jestem ciekaw jak wypadnie, tylko 0 czasu na testy :/ ale można się spodziewać raczej czegoś fajnego po DG.

Daj znać jak już coś protestujesz :)

 

--

 

maq daj znać jak Duragloss'y.

Nie ma jeszcze żadnego testu tej powłoki :(

 

Na amerykańskich forach są......tylko dość mało optymistyczne :roll::mrgreen:

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem cleaner i powłokę od DG, strasznie jestem ciekaw jak wypadnie, tylko 0 czasu na testy :/ ale można się spodziewać raczej czegoś fajnego po DG.

Daj znać jak już coś protestujesz :)

 

--

 

maq daj znać jak Duragloss'y.

Nie ma jeszcze żadnego testu tej powłoki :(

 

Na amerykańskich forach są......tylko dość mało optymistyczne :roll::mrgreen:

 

:)

To, ze amerykanie coś przetestowali, nie jest żadnym wyznacznikiem :thumbdown:;)

 

Jak wiadomo od dawna, naród średnio inteligentny - byłem, poznałem, wiem co mówię ;)

 

Nic nie przesądzam jak będzie z powłoką DG, ale jak by amerykanie zrobili, test BSD i powiedzieli by, że "mało śliski" też wszyscy by się na tym opierali? :-] Już od dawna wiadomo, że nasze forum ma wiele wyższy poziom merytoryczny niż amerykanie czy Anglicy. Nie byłbym taki szybki patrzeć w nich jak w ikonę.

 

Po testujemy w naszym klimacie - zobaczymy 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wyrokuję - poczytałem amerykańców po słowach Evo i tyle.

 

U nas na forum już jakaś próbka testu jest - zobaczymy jak z trwałością - produkt na pewno ma dobrą cenę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kicker1, będziesz ogarniał felgi w 12 kołowcach ciężarówkach, że tyle prixa i aluxa masz? :mrgreen:

:lol: kupiłem 1L, nie wiem kiedy się rozeszło, czy ktoś wypił czy co... zobaczymy na ile wystarczy 5L :o

 

Dziś testowałem Prickbort na firmowym busie i jestem zaskoczony jak sobie poradził. Będe musiał i ja zakupić większą ilość (oczywiście na rachunek firmy) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.