Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

michal, czekam na opinie o LE Dust cracker ;)

 

 

Jeśli chodzi o CanCoat to dzisiaj na Yarisa 2 warstwy zużyłem połowe (na oko), z tym, że cały czas wkurzałem się przez ten cieknący zawór.

 

W porównaniu do Exo, CanCoat imo słabiej kryje.

 

Tzn trzeba więcej "napsikać" produktu na fibre żeby pokryć taki sam kawałek, z tego co pamiętam Exo jest jakby bardziej tłuste/oleiste, przez co da się łatwiej nałożyć cienką warstwę i jest przez to bardziej wydajne.

 

Co do łatwości aplikacji Exo i Cancoat są banalne w aplikacji i dotarciu. Oba są dobrze widoczne na lakierze. Ostatnio jakoś bardziej przypadły mi do gustu tego rodzaju spraye niż woski :shock: Między innymi za łatwość i szybkość aplikacji.

 

Jeśli Gyeon wykluczy wadliwe spraye i nie dźwignie ceny to wróże mu dobrą sprzedaż.

 

Jeśli chodzi Dust cracker to skuteczność na tym samym poziomie co IronX. Zapach podobny ale nie tak intensywny jak IronX. Butelka DustCrackera lepsza tzn ma lepszy atomizer który robi większą mgiełke. Sam produkt jest troche żadszy niż IronX ale nie ma mowy o jakimś szybkim spływaniu. 10zł tańszy niz IronX. Porównywałem na drzwiach oba produkty i krwawiły tak samo, później spłukałem i zmiana, na wczesniej psikanym panelu przez IronX, DustCracker nie krwawił i odwrotnie. Oba tak samo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.