Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

na grubo :D:D:D

 

:D

 

_Makki_, no ale 20 litrow Prickborta?! Tiry bedziesz teraz myl? :ad:

 

_Makki_ nie wiem czy wiesz, ale sklepy w ofercie mają również mniejsze pojemności... 0.5L, 1L itp :mrgreen:

 

 

_Makki_, witamy ponownie :)

 

Jak zwykle uzupełnienie arsenału "na bogato" :D

 

Dzieki!

 

_Makki_ nie wiem czy wiesz, ale sklepy w ofercie mają również mniejsze pojemności... 0.5L, 1L itp :mrgreen:

+1, myślę że jemu po prostu ktoś powinien w końcu powiedzieć, że sklepy sprzedają tez opakowania 0, 5 i 1L :lol:

 

Łelkom bek :good:

 

Takich ilosci nie oplaca sie kupowac. U nas cena jak dla mnie za 10l prickborta to ok 145zl. Jak ma sie mozliwosc finansowa to lepiej kupowac np raz na rok :)

 

_Makki_, czekamy na grube wrzuty do tego działu a także konkretne projekty.

Biała A4 jeszcze jest??

 

Szampony DG wyglądają jak testery przy tych pozostałych baniakach :D

 

A4 juz dawno nie ma.

Teraz jest UrS4, Sprinter i V70 8-)

 

_Makki_, jak mniemam to wszystko do studia. Masz jakąś stronę gdzie można oglądać pracę?

 

Strona Makkis CarSPA bedzie w przyszlosci jak i profil na FB.

 

Noo witamy Makki. Pytalem tydzień temu co sie z tobą dzieje i przybyles.

 

Super. Czekamy na mega relacje :)

 

A to milo :)

Po malutku sie zbieram po nieobecnosci. Rehabilitacja trwa a ja juz mam 6 elektrycznych Tesli Model S w kolejce.. Ciekawe auta, 4,4sek do 100. Bardzo popularne w Norwegii, jak narazie zrobilem 3 szt..

Wyglada to tak:

 

bcfffe29358ee539.jpg

 

aeb0854b3bdf465b.jpg

 

676820a4730372ca.jpg

 

2b88da81bf0ce5ab.jpg

 

 

Podczas ostatnich porzadkow kolekcja LSP otrzymala takze nowe zdjecia :-]

Do zdjec nie zalapaly sie Colli 915, 845, 476S i Finish Kare 1000P.

 

0f052275856b3d2e.jpg

 

b76f0f706be19228.jpg

 

7344027fcaa19481.jpg

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja Cie, tą kolekcje wosków to masz zajebistą :D Przygarnąłbym chociaż jeden słoiczek z tej piramidki na dole :-] Musze sprobować Swisswaxa bo mam same zymole.

Tylko tak mnie zastanawia czym się kierujesz jeśli masz do wyboru taką ilość, co będziesz nakładał na dane auto :) Ja mam 1/10 z tego i mam dylematy co nałożyć na dany samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+1 .. też mi się podobuje,

 

Mnie też :evil:

 

Tesla mnie fascynuje od samego powstania, od garażowego pomysłu do fabryki, cały czas trzymając się swojej koncepcji. Jedna rzecz mnie tylko frapuje, jaka jest żywotność akumulatorów, bo jakieś tam Lindy plotki po jeździe próbnej mówią, że około roku... jeżeli nawet dwa razy dłużej... to d..a... produkcja ogniw i ekologia to odległe rejony, o utylizacji starych nie wspominając :o

 

_Makki_ czekam na update arsenału... za chwilę się te smarowidła skończą przecież... starczy na przygotowania do sezonu zimowego u norków chociaż....? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.