Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Evo, Jak to mówią: "nie ważna jest różdżka liczy się czarodziej" ;)

Ja akurat się przesiadłem na flexa z najtańszego badziewia jakie istnieje. Ostatnio ojciec mnie poprosił, żeby przepolerować dostawczaka i mówi: "weź tą starą polerkę bo flexa szkoda". Wziąłem... i miałem ją w rękach minutę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo, Jak to mówią: "nie ważna jest różdżka liczy się czarodziej" ;)

Ja akurat się przesiadłem na flexa z najtańszego badziewia jakie istnieje. Ostatnio ojciec mnie poprosił, żeby przepolerować dostawczaka i mówi: "weź tą starą polerkę bo flexa szkoda". Wziąłem... i miałem ją w rękach minutę :mrgreen:

 

Straszne, jak mogles ja tak potraktowac?, juz zapomniales ze to.dzieki niej nauczyles sie tego wszystkiego?, jestes potworem:). :D:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Ja akurat się przesiadłem na flexa z najtańszego badziewia jakie istnieje. Ostatnio ojciec mnie poprosił, żeby przepolerować dostawczaka i mówi: "weź tą starą polerkę bo flexa szkoda". Wziąłem... i miałem ją w rękach minutę

 

Ja przy pierwszym kontakcie z Flexem, po zrobieniu jednego panelu wróciłem na reszte auta do Lare ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy pierwszym kontakcie z Flexem, po zrobieniu jednego panelu wróciłem na reszte auta do Lare

Myślę, że jakbym miał lare to bym nie narzekał, ale ta pierwsza polerka jest mega cięzka, nie ma soft startu ani stabilizacji. Na początku na pewno troche cięzko się przestawić jak już byłeś przyzwyczajony do lare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.