Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam i oto mój arsenał do czarnej perły na ten sezon. Oczywiście jeszcze zostało parę pierdół typu pędzle szczotki do nadkoli itp. które nie zostały ujęte na zdjęciach, ale myślę że to co najważniejsze jest :)

_s0.zmniejszacz.pl_DSCF8965_zmniejszacz-pl_724569.jpg.c7349a4773f0e2b6abc825f6f965e636.jpg

_s0.zmniejszacz.pl_DSCF8963_zmniejszacz-pl_792177.jpg.77ae6ecca53c58fd4843aa0e2169d024.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto mój skromny arsenał, który zgromadziłem od lipca 2012 :) Na fotce to co trzymam w domu przez zimę. Brakuje na zdjęciu Silverline`a, reszty MF, pojemników, butelek, pędzelków, reszty chemii i myjki :mrgreen: QD Sonaxa też mam ale w innym pojemniku :D

110320132439.jpg.01fdf27786befc3f1347872a6ab0a8da.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, mleczko do skóry. Kupiłem kilka lat temu w dobrej cenie w ASO BMW. Najładniejszy zapach mleczek do skóry jaki wąchałem :)

 

Jakby ktoś potrzebował to mam do sprzedania takie mleczka 50% taniej niż w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczylem czym dysponuje krd to stwierdziłem że narazie skromnie dzialam...Co prawda nie pokazalem wszystkiego bo znalazlo by sie Plaka , cudowne Tempo :kox: czy smalec od K2 :mrgreen: ba nawet jest resztka jakiegos mazidla koloryzujacego T-cat :lol: A co do kolekcji im więcej mam tym więcej brakuje tez tak macie ?? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Jak zobaczylem czym dysponuje krd to stwierdziłem że narazie skromnie dzialam...

 

Istotne jest by korzystac z tego co sie ma, duzy arsenal to niekoniecznie dobra sprawa bo potem ciezko z wyborem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Fakt mając po jednym kosmetyku z jednej grupy nie ma problemu...

 

Dla mnie nierealne. Rozne siuwaksy roznych marek daja rozny efekt, dlatego potrzebnych jest kilka w zaleznosci od wymaganego efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.