Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko jest na forum, więc żadna tajemnica. Jest dział testów, gdzie są pokazane właściwości Achilles i można wyciągnąć wnioski, czy to typowy cleaner, który służy do oczyszczania lakieru, czy może jednak coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

wszędzie ten sonax.... :dontknow: jedno mieszanie wystarczyło i wszyscy ślepo w sonaxa idą :dontknow: nie rozumiem tego :?

Po prostu burzy dotychczasowe wyobrażenie QD ;)

I czy ślepo?Żeby to był jakiś syf,który by robił robotę u jednego testującego,a u reszty tafla to bym zrozumiał,a tak to nie pasuje.Evo zrobił full bhp,ja partyzantkę,siedzi jak zły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu burzy dotychczasowe wyobrażenie QD

 

Jakby zmienił nazwę na np. "sealant w spraju" to pewnie zamieszanie było by mniejsze, a tak SONAX nie chce się zbytnio mieścić w ramach ustalonych przez inne QD ;) Może to sprytny zabieg marketingowy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faraon3021, Niczego, tylko zwracam uwagę, że całe to zdziwienie i zamieszanie bierze się z tego, że ten produkt jest nazwany QD i jakoś nie chce pasować ze swoimi właściwościami do tego co dotychczas było. A no i nazywa się SONAX, a nazwy firm kończące się na X są już niemodne :P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faraon3021, Niczego, tylko zwracam uwagę, że całe to zdziwienie i zamieszanie bierze się z tego, że ten produkt jest nazwany QD i jakoś nie chce pasować ze swoimi właściwościami do tego co dotychczas było. A no i nazywa się SONAX, a nazwy firm kończące się na X są już niemodne :P:)

Swissvax ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo, czemu? może dlatego, że nie idę za modą? Do tego, wolę posmarować raz na czas, przelecieć zwykłym detailerem i tyle. Może jak kupię więcej wosków(tak jak ty), to kiedyś zrozumie sens i kupię Sonaxa. :dontknow: Gadałem też z innymi na ten temat i o dziwo jeszcze nie kupili, więc sam nie jestem :-]

 

Do samej firmy nic nie mam, marka jest dla mnie nie istotna. ;)

 

nie rozumiem tego

 

nie używałem

 

Mysle, ze sam sobie odpowiedziales.

 

To, że nie rozumiem tego, że wszyscy kupują nagle Sonaxa, nie ma nic do tego czy go używałem. Chociaż może rozumiem? Może teraz jest moda na Sonaxa? Nie wiem. :dontknow:

...chyba nie jestem na czasie, kupuje galon 8-) jak wszyscy to ja też :mrgreen:

 

Coś mi się wydaje jednak, że w PSB Sonaxa za często nie zobaczę, a większość osób na forum i tak odstawi go za kilka miesięcy na półkę..?

 

Ale pewnie się mylę :D:P

 

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schemat jest bardzo prosty,środek jest dobry,kupują go wszyscy,biorą 5l bo wychodzi wybornie,większą część poddają lokalnej dystrybucji i tak o to,wszyscy są szczęśliwi i mają dobry produkt,w jeszcze lepszej cenie ;)

A czy stanie na półce? to już każdego osobista kwestia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupują go wszyscy,
nie wszyscy...ja nie kupuje i nie kupie, i nie dlatego że nie wierze w testy Piotrka bo wiem że robił je rzetelnie ale nie mam takiej potrzeby, mam swoje sprawdzone produkty, nie potrzebuje środka na szybko żeby mi zrobił kropelki na widok których wszyscy pomdleją, wolę się trochę pomęczyć :P to raz a dwa że lubię sam coś potestować i mieć satysfakcję z swoich doświadczeń a nie iść za "falą". Do Sonaxa nic nie mam, śni mi się tylko po nocach tylko jakieś mazidło w czerwonym opakowaniu po którym srebrne auto nie wyglądało :lol: zapadło mi to tak bardzo w pamięci że jakoś nie mam ochoty wracać, zostanę przy swoich zymolach- cóż będę na forum szedł pod prąd :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupują go wszyscy,
nie wszyscy...ja nie kupuje i nie kupie, i nie dlatego że nie wierze w testy Piotrka bo wiem że robił je rzetelnie ale nie mam takiej potrzeby, mam swoje sprawdzone produkty, nie potrzebuje środka na szybko żeby mi zrobił kropelki na widok których wszyscy pomdleją, wolę się trochę pomęczyć :P to raz a dwa że lubię sam coś potestować i mieć satysfakcję z swoich doświadczeń a nie iść za "falą". Do Sonaxa nic nie mam, śni mi się tylko po nocach tylko jakieś mazidło w czerwonym opakowaniu po którym srebrne auto nie wyglądało :lol: zapadło mi to tak bardzo w pamięci że jakoś nie mam ochoty wracać, zostanę przy swoich zymolach- cóż będę na forum szedł pod prąd :D

Jak masz do ogarnięcia jeden samochód to spoko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja też mam do ogarniecia jeden samochód, i nie widzę ani jednego powodu dla którego miałbym używać jakiegokolwiek innego QD,jeżeli priorytetem są dla mnie :a)kropelki b)wygląd c)łatwość użycia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.