Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Brylant, testuj tego scheppacha bo już od dłuższego czasu sie nad nim zastanawiam.

 

Kerad kompresor +olej+akcesoria+przewód elastyczny 15m to niecałe 500zł ,doszedłem do wniosku ze do wydmuchiwania wody i pompowania kół bedzie wystarczajacy,,fabryczny olej który jest zalany idzie odrazu do wymiany,pan z Auchan utwierdził mnie w tym że trzeba wymienic bo orginalnie zalany jest gestym smarem ;)

Jak bedzie działał zobaczymy,czytałem troszke opini również tutaj na forum i ludzi byli zadowolenia :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sezon juz dal rade tylko ze 50l ;) Olej zmieniony przed 1 uruchomieniem, pochodzil 15min bez obciazenia, zmiana oleju, potem jeszcze pare razy i jeszcze raz zmienilem i obecnie olej czysciutki a nie szara maz ;) Cena/jakosc bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 15min zgodnie z instrukcja dolaczona na otwartym zbiorniku, zmienilem olej. A potem juz normalnie nabilem butle i sie bawilem. Mysle ze jezeli sie go uzytkuje z glowa i zadba o ten olej to bedzie chodzil... no i za taka kwote cudow nie mozna oczekiwac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobiepan, ta wyszukiwarka nie jest taka zła. Mi znalezienie kilku tematów o kompresorach zajęło 10 sekund ;). Robisz tak: odpalasz wyszukiwarkę, wpisujesz słowo kluczowe: kompresor, przechodzisz do opcji wyszukiwania i zaznaczasz: "Forum: Narzędzia i środki pomocnicze". Klikasz "szukaj", i masz kilkanaście tematów a wśród nich kilka z "kompresor" w nazwie. Wsio :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tukolarz dzięki za łopatologiczne wytłumaczenie jak szukać.Dopiero po ustawieniu :zly: te-narzędzia i srodki pomocnicze znalazło co miało znaleść-ale to tzeba było wiedzieć,znaleść,ustawić-prawda,że skomplikowane??? jak mówiłem skomplikowana ta wyszukiwarka -zwłaszcza dla tych z mniejszym stażem na tym forum. :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brylant, testuj tego scheppacha bo już od dłuższego czasu sie nad nim zastanawiam.

 

3ci rok go męczę, póki co to pękł mi wąż, który był w zestawie i uchwyt do przeciągania. A tak to się nic z nim nie dzieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.