Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator
drażni.

 

ŻADEN konkurs PSB nie dał mi takiej satysfakcji jak obserwacja zachowań użytkowników przed i po teście Sonaxa ;)

 

Sześć stopni Sonaxa :)

 

 

1.Zaprzeczenie

2.Gniew

3.Kpina

4.Depresja

5.Akceptacja

6.Kupno

 

 

:D:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to są chyba takie strony, gdzie każdy dzieli się w jakimś stopniu swoją wiedzą i doświadczeniem, reszta to zdrowy rozsądek.

Dokładnie, nie miałem na myśli, że to bardzo źle tylko zwróciłem uwagę na ten ciekawy fakt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

DaV, ja bym nie porównywał reklamy w TV do opinii jakie znajdujemy w internecie. W najlepszym wypadku, to co wyczytamy na forach dyskusyjnych, traktowałbym jako "obiektywną reklamę".

Oglądając reklam, widzisz produkt marketingowy, laurkę produktu stworzoną na zlecenie producenta jakiegoś produktu. Na forach masz możliwość przeczytać bezstronne opinie użytkowników danego produktu (choć kilku zwolenników teorii spiskowych już wysnuło domysły na temat tego z kim Evo prowadzi rozmowy na temat zatrudnienia ;) ).

No i na koniec, chciałbym przypomnieć że czy to reklama w TV, czy test przeprowadzony na forum dyskusyjnym to są to jedynie informacje które musimy samodzielnie przeanalizować pod względem tego do jakiego stopnia im ufamy i podjąć decyzję o tym czy dany produkt kupimy a przede wszystkim czy jest on w ogóle potrzebny :)

Mały przykład: chociaż ostatnimi laty Alfa Romeo wyprzedza w rankingach bezawaryjności Dekry auta japońskie i niemieckie to w żaden sposób nie przekłada się to na jej wyniki sprzedaży - ludzie i tak wiedzą swoje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.