Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

akurat spodobał Ci się kształt tej (fajna do auta)

 

właśnie o to mi chodziło. Wrzucę sobie w schowek i będzie pod ręką jak by była potrzebna :good:

 

Dołóż trochę grosza i kup sobie porządną latarkę :)

 

np. Olight i3 zasilanego 1AAA, bardzo mała latarka - spokojnie może wisieć przy kluczach, 3 tryby działania, porządna dioda a nie jakiś szit nonejmowy ...

 

na fotce ITP A3 ( ciężko teraz kupić ) ale wymiary takie same

p1050557.jpg

 

 

Fancivi - ja się teraz bawię prototypem na xp-g2 :-]:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

mar3, a to sorry ;) z drugiej jednak strony skąd wiesz jakie diody są w philipsie? ;p

moim zdaniem sam kształt przemawia za philipsem jeżeli bierzemy pod uwagę prace przy aucie ;)

 

no właśnie nie wiadomo :D a jak nie podają to zazwyczaj nie ma się czym chwalić :P

 

a już na serio - trochę poszperałem i w sumie co do tego małego modelu o którym mówicie to nic nie piszą, większe mają Luxeon'y czyli moja teoria o nonejmach legła w gruzach :mrgreen:

 

kształt, magnesik i używanie przy aucie - ok, ale ta o której pisałem może być noszona przy kluczach non stop, jak na swoje wymiary daje naprawdę spoooro światła :) w najniższym trybie można spokojnie iść w ciemnej klatce schodowej czy piwnicy a czas działania to dobre 20 godzin, maksymalny ma ~80lm i to już świeci bardzo dobrze ( przypominam - to wszystko z jednego AAA!)

 

jest jeszcze jeden sprytny maluch - tylko cena dużo wyższa

 

http://www.torch.pl/forum/index.php/topic,59879.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mar3, ten mały model jest stosunkowo nowy z tego co wiem ;) przy kluczach może być noszona, ale klucze zazwyczaj lądują w kieszeni :P

tutaj takie podstawowe info

http://www.lighting.philips.pl/applicat ... nlight.wpd

P.S. pisałeś o magnesiku chyba w odniesieniu do mniejszej- mniejsza tego nie ma. ma za to 'zasuwke' jak przy długopisie

ta od Ciebie z linku nie powala. po zdjęciach z forum śmiem twierdzić, że ten mój Emos za 60zł daje więcej światła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powoli robi się off - może warto przenieść dyskusje do jakiegoś tematu o oświetleniu :o

 

weglus - widzisz, lakier można nawoskować woskiem z marketu lub takim nieco droższym - ktoś zapyta o różnicę, cenę itp. itd.

 

tak samo jest z latarkami, możesz kupić z marketu lub znacznie droższą - obie świecą :)

 

jasność nie jest wyznacznikiem ceny

 

może ta z linku którą opisywałem i używam codziennie nie powala ale ... ale cieszę się, że ma twardą anodyzację HA III która nie wytrze się od noszenia w kieszeni, gwinty są dobrze nacięte i wiem, że po iluś set wymianach bateryjek nadal będą dobrze się zakręcać, mam fajne sterowanie trybami ( jednym włącznikiem), dzięki różnym jasnością zawsze mam odpowiednią jego ilość w zależności od potrzeb, na każdym trybie mam stały poziom światła w miarę rozładowywania się baterii - można długo wymieniać zalety :P

 

ps. nie oceniaj po zdjęciach jasności :P przy długim czasie naświetlania mała dioda 5mm może być niezłym szperaczem ... chcesz porównania to ustaw latarkę 2m od ściany, zrób fotkę jak świeci i podaj mi nastawy aparatu - ja zrobię to samo i porównamy zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ze wszystkim jest tak, że można kupić lepsze... można kupić Fiata Pande, ale można też kupić S-klase - tylko dlaczego nie iść krok dalej i nie kupić od razu Aventador?

 

Nie można patrzeć w ten sposób, że jest coś lepsze - bo wtedy każdy musiałby być multimilionerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mar3, nie no masz racje, ale :D Emos też ma 3tryby świecenia jednym włącznikiem (100%, chyba 30% i stroboskop) :P chciałem zrobić zdjęcia po ciemku, ale wszędzie wokół domu mam latarnie (rogowa posesja) :/ a z racji zimna i deszczu nie chce mi sie gdzieś taszczyć lustra i statywu :P

EOT :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maq, ładny zestaw

 

Dzięki :)

 

A gdzie Colli 476 i Megs #16 pytam się?

 

Rodzynki to ja na koniec zostawiam :-]

 

tylko po co Ci tyle wosków?

 

Nie wiem :kox:

 

[ Dodano: 5 Styczeń 2013, 21:48 ]

Gdzie jest Wally...? tfu... Colli

 

Cholera, zapomniałem, że miałem przez chwilkę. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.