Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dlaczego? Pod prysznicem może dawać kojący efekt masażu... chyba że to do auta :shock: ?

kojący efekt to będzie jak po prysznicu posmarujesz podrapaną skóre jakimś mleczkiem kojącym :P

jak jeszcze nie znałem forum to umyłem taką gąbka auto. ta biała strona jest niby do owadów. tam gdzie przetarłem tą stroną lakier wyglądał jak po papierze :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te aplikatory Megs'a to weź wypierz albo cos zrób z nimi :P

I tak masz bogatszy zestaw ode mnie, ale ja wychodze z założenia, że ważne że chce dbac a nie ile na to wydaje ;) i MF te same mam :) PW

 

Jakoś te megsowe aplikatory to chyba naturalnie robią się zielone po praniu. Przynajmniej moje :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUCHal, szału ni ma bracie :)

 

Każdy od czegoś zaczyna, liczą się chęci a kosmetyków z czasem będzie więcej, więc nie wiem po co taki komentarz ;)

 

BUCHal, dokup sobie jakieś małe opakowanie IPA oraz szampon z jakimś neutro ph bo ten co masz raczej ma inne, Polecam Preste, galon za ok 60zł, starczy Ci na długo :) No i jakąś rękawicę z mikrofibry, za 10zł wyrwiesz tam skąd masz te ściereczki :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.