Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum
Witam,

Złożyłem zamówienie nr 9409 i nie naliczył mi się rabat. Poza tym nie wiem jak wybrać paczkomat.

Pls o pomoc.

Pozdro

 

O rabacie jest napisane już sporo razy i też dobrze wyjaśnione na pierwszej stornie tego tematu, czyli wpisujesz hasło w komentarzu a potem ja naliczam rabat i wysyłam ci maila ;)

 

Sprawa paczkomatów , jak w sowim koncie masz wybrane 2 paczkomaty to inpost kieruje zawsze do tego głównego (pierwszego) chyba że on ma jakąś awarię.

 

Ja korzystam tylko z twojego adresu E-mail a reszta jest automatycznie pobierana z twojego konta na paczkomaty.pl

 

 

Dziękuje wszystkim za zamówienia i komentarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko, bo dostałem maila .. 28 marca

Twoje zamówienie zostało wysłane.

Wkrótce otrzymasz adres URL który umożliwi Ci śledzenie przesyłki.

I jeszcze nie dostałem tego adresu URL...

Przy zakupie wpisałem hasło, a żedy dostać rabat i też jeszce żadnego maila nie dostałem :o:dontknow:

#9403

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Masta, Zamówienie za pobraniem więc rabat naliczony i kwota pobrania będzie zmniejszona o rabat.

Przy wysyłce UPS od razu dostajesz maila z nr nadania, poczta nie wysyła niestety numerów, ale wysyłam Ci nr nadania na PW

 

Dziękuje za zamówienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Dziękuje za zamówienia i opinie :good:

 

propekMONTER, Opóźnienia to standard ale ostatnio miałem lepszy numer, paczka do wysyłki przygotowana, etykieta wydrukowana, przy paczkomacie wbijam kod, skrytka się otwiera i co .... w środku jakaś paczka :shock: Po zamknięciu i wbiciu ponownie kodu już nic się nie otworzyło bo paczkomat przyjął że włożyłem swoją paczkę, trzeba było ponownie generować nowa etykietę. Nie są to idealne maszyny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.