Skocz do zawartości

Zegarkowe pitolenie:)


Rekomendowane odpowiedzi

Pajko ten Tudor Twojej żony piękny, milion razy bardziej wolałbym kupić tak ładnego, vintage niż te popularne w ostatnim czasie Korsy. Dla Ciebie proponuję do pary Pelagosa :) przepiękny a w dodatku połowa ceny Suba :) (mam na mysli nowego pelagosa i używanego suba)

Pelagos też wchodzi w grę , jednak przy prowadzonej prze ze Mnie działalności "Rolki" zdarzają się częściej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn co? Chodzi o marki typu prada, dior, armani, boss czy jakąś aktualną modę na konkretną markę? Serio pytam, bo w temacie zegarków nie siedzę za bardzo...

 

dokładnie, jeśli szukasz zegarka, a nie tylko biżuterii powinieneś wybrać model którejś ze szwajcarskich czy japońskich firm

 

w takim armani czy bossie płacisz za design czy markę, a w środku siedzi marnej japoński chiński mechanizm lub co najwyżej mioyta z najtańszych citizenów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz rację. Osobiście nie przykładam do tego tak dużej uwagi. Mam m.in. Tommy Hilfigera bo pieruńsko podobał mi się jego design. Mam go jakieś 5 lat i nie mam żadnych zastrzeżeń co do dokładności chodu ani do solidności wykonania. A co siedzi w środku... nie mam zamiaru tego badać, bo nie ma to dla mnie dużego znaczenia.Ważne że robi robotę :)

Mam też Parnisa i identyczne podejscie użytkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem starego extreme divera (na starej gumie), naprawdę świetny zegarek jego wadą był jedynie pasek który później został poprawiony. Ja z czystym sumieniem mogę polecić extreme divera, nowy pasek z zapięciem motylkowym jest świetny. Miałem chwilowy dylemat, Oris czy Alpina ale na korzyść Alpiny przemówiła cena i pasek (standardowe mocowanie i możliwość zmiany według upodobań, nie byłem skazany jedynie na paski Orisa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ukrzyżujcie mnie ale czy Armani robi dobre sikory?

Nie. Typowa marka modowa jak diesel. Jeżeli Ci się podoba to bierz, ale szału to nie robi - modna koperta i tani kwarc w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.