Skocz do zawartości

Zegarkowe pitolenie:)


Rekomendowane odpowiedzi

guma jakoś mi nie pasuje do niego... mam pomarańczowe nato i jest całkiem wygodne, ale takie typowo wakacyjne.

 

Zamówiłem skórę z Pattini z pomarańczowym przeszyciem i mam nadzieję, że trafiłem dobrze w model:) Jak przyjdzie to się pochwalę:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja pokażę moje ,pierwszy zakup z 5 lat temu,następny 2 lata i ostatni swiezynka :kox:

 

36e8d04ff28001d2med.jpg

 

 

cd72b997b0d0236amed.jpg

 

 

b149e37b5de30d7emed.jpg

 

wcześniej miałem jakiegoś Timexa i Swatcha a teraz wierny Festinie :-] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dawno mnie u was nie było, brak czasu :(

Zastanawiam się nad zakupem zegarka seiko astron gps titanium

1612

Czy ktoś z was miał okazję testować, używać ten zegarek? Jakieś dojścia do fajnej ceny tego zegarka? Największy rabat jak na razie uzyskałem to 10-12 %.. mam szansę ściągnąć go ze Stanów, różnica w cenie jest naprawdę spora, tylko zastanawiam się czy jeśli przewiezie mi go ktoś w pudełku z USA, to czy nie będzie problemu? Są różne opinie na ten temat, jedni mówią że jedna sztukę zawsze można dla siebie kupić a drudzy że nie przejdzie w pudełku.... Czy ktoś wie cis na ten temat z autopsji? Będę wdzięczny za odpowiedź

Aha bym zapomniał, czy w ogóle za taką kasę warto kupić ten model czy może coś innego? Ważne żeby był na bransolecie i żeby nie trzeba było wymieniać w nim baterii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W końcu znalazłem pasek wart noszenia z moim Monsterkiem.

 

Jakby ktoś poszukiwał fajnych pasków skórzanych, to polecam firmę Pattini.

Kolory szycia, rodzaj zapięcia i długość paska są modyfikowalne.

212cb0ddff36.jpg

4d25dde50d8b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pLaYmAn, rozejrzałbym się za czymś z palety ML. Np. Pontos'a w bdb stanie ogarniesz tych pieniądzach.

 

4211090034_1

 

Osobiście miałem Louis Erard'a w tym przedziale, niestety w używce kupić coś wartego zainteresowania jest niemal niemożliwe. Na allegro jest jedna, dwie sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyczny, płaski garniturowiec na pasku, jasna tarcza, może być pozłacana koperta do 2-3 k zł, może być używany, najlepiej automat.

Coś w stylu tego Longinesa.

 

Spokojnie kupisz takiego vintageowego garniturowca w tym budżecie a nawet za połowę tej ceny. Tylko bierz pod uwagę to, że takie zegarki jak ten Longines mają po 34-36 mm szerokości co na dzisiejsze "standardy" jest trochę mało i trochę dziwnie wyglądana nadgarstku, chyba że jesteś tego świadomy.

 

Upolowałem jakiś rok temu ładnego i w pełni oryginalnego Zenitha za 1/4 Twojego budżetu, więc z odpowiednim zacięciem i Tobie się uda

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... 005#367005

Niestety jeszcze nie przeszedł spa na jakie zasługuje, ale już niedługo :)

 

pLaYmAn, zastanawiałeś się nad rozmiarem zegarka? jaki masz nadgarstek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znalazłem kiedyś w domu bardzo podobnego Poljota na 17 kamieniach, w pozłacanej kopercie i z datownikiem, własnie jest w naprawie bo mechanizm się nie nakręca i szkiełko do wymiany, wiem ze to żaden rarytas ale ciekawy jestem jak będzie wyglądał juz z paskiem i na reku

69944209.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pLaYmAn, zastanawiałeś się nad rozmiarem zegarka? jaki masz nadgarstek?

 

Zegarek niestety nie dla mnie, jeszcze nie stać mnie na cacka za 3k ;)

Co do rozmiaru - mój ojciec ma m.in. Longinesa Les Grandes Classiques także mniej więcej wiem czego się spodziewać.

Dzisiaj w Aparcie widziałem bardzo ładnego Maurice Lacroix za 3200 zł, byłem zdziwiony, że tak tanio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Aparcie widziałem bardzo ładnego Maurice Lacroix za 3200 zł, byłem zdziwiony, że tak tanio...

 

Przestrzegam przed zakupem zegarków w Aparcie , ja tam kupiłem swoją Doxę która trafiła do nich na serwis z rdzewiejącą tarczą a oni stwierdzili że to moja wina , pisma itp nie dały nic , sprawą zajął się Rzecznik Praw Konsumenta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Aparcie widziałem bardzo ładnego Maurice Lacroix za 3200 zł, byłem zdziwiony, że tak tanio...

 

Przestrzegam przed zakupem zegarków w Aparcie , ja tam kupiłem swoją Doxę która trafiła do nich na serwis z rdzewiejącą tarczą a oni stwierdzili że to moja wina , pisma itp nie dały nic , sprawą zajął się Rzecznik Praw Konsumenta .

 

Twoja wina bo... ?

 

Masz jakąś fote ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie fotki nie mam , fotki uszkodzenia bo sam sikor wygląda tak

 

f_2640.jpg

 

A moja wina bo ... jak stwierdzili w specjalistycznym badaniu diagnostycznym zegarek szczelny ale ja go zalałem . Śmiech na sali bo 3 miesiące wcześniej zegarek się zatrzymał i go naprawili a później już nie chcą , wiec ja uważam że oni coś zpitolili ale nie chcą się przyznać i chcą żebym zapłacił 200 zł za naprawę zegarka który jest na gwarancji . Ogólnie historia dłuższa a ja na samą myśl mam odruch wymiotny i mnie telepie dlatego też z całą sprawą udałem się do Rzecznika Praw Konsumenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie fotki nie mam , fotki uszkodzenia bo sam sikor wygląda tak

 

Obrazek

 

A moja wina bo ... jak stwierdzili w specjalistycznym badaniu diagnostycznym zegarek szczelny ale ja go zalałem . Śmiech na sali bo 3 miesiące wcześniej zegarek się zatrzymał i go naprawili a później już nie chcą , wiec ja uważam że oni coś zpitolili ale nie chcą się przyznać i chcą żebym zapłacił 200 zł za naprawę zegarka który jest na gwarancji . Ogólnie historia dłuższa a ja na samą myśl mam odruch wymiotny i mnie telepie dlatego też z całą sprawą udałem się do Rzecznika Praw Konsumenta

 

Nie jestem pewny ale apart chyba nie posiada swojego serwisu, wydaje mi się, że wysyła zegarki do serwisów danej marki. Odpowiedź dostałeś raczej z serwisu, wiec denerwowanie się na apart jest raczej nie trafione. Np. moj edox jechał do Poznania z którego z kolei kontaktowała się ze mną osoba i uzgadniała co ma być zrobione. Na pewno nie był to pracownik apartu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.