Skocz do zawartości

Zegarkowe pitolenie:)


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle, że celował bym w inną firme to raz
, pomijając kwestię że to nie automat to właściwie czemu? co jest nie tak z atlanticem, pytam bo nigdy nie miałem zegarka tej firmy, ale wydaje mi się że są porządne.

BTW Maru 123 - bierz jedynkę, chyba że coś od certiny:

http://www.swiss.com.pl/pl/produkty/producer/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maru 123 a moze cos z Eterny? Firma moze nie jest rozdmuchana, szczegolnie w naszym kraju ale naprawde solidnie a modele te wyrozniaja bardzo ciekawe i dopracowane do prefekcji detale

 

Nie wiem co maja z chrono, bo jakos nie gustuje w tym stylu (mam jednego chrono i to zbedne bajery ktorych nie uzytkuje wogole...)

 

P.S.

Ja to sobie jeszcze kliknalem za jakies smieszne pieniadze Dugene Monza - z wysylka gdzies 90zl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

etam znowu cudo, taki klasyk :)

2c0162f10a23ade8m.jpg

werk to dugena 3315 (ETA 2471 albo cos bardzo podobnego...) a calos pochodzi z lat 70tych (mniej wiecej)

zdjecie z alledrogo bo moj z ebaya - ale foty mam na innym kompie

i jeszcze tu identyczny tylko mechaniczny a moja zabawka to automat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakochałem się :kox: czy ktoś mi może pomóc w szukaniu sklepu gdzie mogę go kupić? bo widzę że z dostępnością coś nie tego :/

PIERWSZY MODEL OCW-M700TDE-1AER

CASIO_OCW-M700TDE-1AER.jpg

 

http://www.casio-europe.com/press/files ... E-1AER.jpg

 

I DRUGI MODEL OCW-T1000D-2AJF

 

OCW-T1000D-2AJF.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deco, sq8shq, Panowie panowie ;) ja tam maniakiem nie jestem na 20 rubinach nie musi być zawieszony po prostu musi mi się podobać a te 2 ostatnie casio które znalazłem jak dla mnie są zajebiaszcze, podobają mi się najbardziej ze wszystkich zegarków jakie mam i jakie wyszperałem w necie. wiem że może casio to nie jest jakieś nie wiadomo co ale jak mówię-dla mnie są bjutiful

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.