Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

3T zamówiłem i czekam. Jak dotrze (28 grudzień) to napisze opinię

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

 

A mógłbyś mi powiedzieć jaki sposób zapłaty wybrałeś i ile więcej musiałeś przez to zapłacić? Bo czytałem, że jak ktoś nie ma konta walutowego to wychodzi więcej do zapłaty.

 

Wiesz może skąd telefon będzie do Ciebie wysłany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z tym magnesem?

Słyszałem opinie, że zbyt mocny może narobić szkód ale ja się na tym nie znam.

Mam magnes od majfrenda, działa już z drugim telefonem bez najmniejszego problemu i polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś wie o co chodzi w tej aukcji ? czemu taka cena ? na allegro sa takie power banki za 150 zł np, a tu tyle osób kupiło za 999,95 :o takich aukcji mają kilka więc to nie jest jedna literówka w jednej aukcji

 

http://allegro.pl/oryginalny-power-bank ... 15759.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki trik sklepów z allegro jak im się towar kończy, a wycofanie aukcji wiąże się z większą ilością pracy niż podniesienie ceny ;)

 

P.S. Jeśli nie boisz się zakupów z chin to można dostać obecnie powerbank xiaomi 10000mAh Quick Charge 2.0 za 15,91$ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy oddawał ktoś z was telefon na naprawę gwarancyjną ze względu na żywotność baterii?

Jakie są warunki i szansa na ową wymianę baterii?

Ostatnio zacząłem się zastanawiać czy aby nie oddać telefonu na gwarancję ale nie wiem czy jest w ogóle sens. Może ktoś coś poradzić/podpowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy oddawał ktoś z was telefon na naprawę gwarancyjną ze względu na żywotność baterii?

Jakie są warunki i szansa na ową wymianę baterii?

Ostatnio zacząłem się zastanawiać czy aby nie oddać telefonu na gwarancję ale nie wiem czy jest w ogóle sens. Może ktoś coś poradzić/podpowiedzieć?

Poczytaj warunki gwarancji. Przy telefonach z wyjmowalną baterią norma dzisiaj to zapis że gwarancja nie dotyczy baterii i akcesoriów, albo że na nie jest ograniczona do 6 miesięcy. Nie wiem natomiast jak to wygląda przy telefonach z baterią wbudowaną na stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.