Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Gwarancja dziala tylko ze Apple daje rok. Wiec jak kupisz na przykład w media markt to rok daje Apple a drugi musi dać media. Jak kupisz w Us i po roku Ci padnie to nie masz juz gwarancji.

 

Najbardziej fenomenu srajfona nie rozumieją ludzie którzy nigdy ich nie mieli. Kup protestuj z 2 miechy, gwarantuje Ci ze jak będziesz chciał go sprzedać to stracisz bardzo mało. Znam tylko jedna osobę która mając iphonea procila do androida, ale to informatyk który cały czas musi coś grzebać w systemie.

 

Co do cen to każdy gada ze drogi itp, a flagowe samsungi to ile kosztują? Ale samsung to jak VW w Polsce. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywalem iPhona kiedys i był to moj najgorszy telefon pod kazdym względem, zaczynając na systemie, a kończąc na akcesoriach. Od ponad 2 lat użytkuje telefony Huawei z Androidem, teraz mam P8 64GB z dual sim i pasuje mi w tym telefonie wszystko, nawet wykonanie telefonu jest świetne, po 8 miesiacach nie widać rys, jakis wytarc, oprocz malego obicia po upadku na beton. Za nic nie pojmuje fenomenu iPhona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywalem iPhona kiedys i był to moj najgorszy telefon pod kazdym względem, zaczynając na systemie, a kończąc na akcesoriach. Od ponad 2 lat użytkuje telefony Huawei z Androidem, teraz mam P8 64GB z dual sim i pasuje mi w tym telefonie wszystko, nawet wykonanie telefonu jest świetne, po 8 miesiacach nie widać rys, jakis wytarc, oprocz malego obicia po upadku na beton. Za nic nie pojmuje fenomenu iPhona.

Co Ci przeszkadzało w systemie? Akcesoria w jakim sensie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System jest nudny bo cały czas działa i nie trzeba robić jakichś resetów i formatów :lol: Akcesoria ? Najlepsze darmowe słuchawki jakie miałem, jedynie kable do ładowania po dwóch latach zaczynają się przełamywać na końcach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też coś słyszałem o tych kablach, ale to pewnie w dużej mierze zależy od tego, czy ktoś często korzysta np. z powerbanka w torbie czy plecaku, kabel wtedy wygina się na wszystkie strony świata pewnie i dlatego potem się przełamuję. Nie wierzę, że od zwykłego ładowania w domu, czy samochodzie coś złego się z tym kablem dzieje, chyba, że ktoś zwija go byle jak, żeby tylko było ;)

Mi na szczęście jeszcze się to w żadnym nie zdarzyło.

 

Co do słuchawek to potwierdzam. Jak na pchełki ja naprawdę świetne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez 9 miesięcy użytkowania P8, jedynie ją aktualizuję i nic więcej nie robię. Podłączam do obojętnie jakiego komputera (Windows/Linux) i mogę spokojnie wgrać sobie pliki, bez dodatkowych aplikacji. Większość kabli jest kompatybilna z telefonem dzięki micro USB, którego w Apple jeszcze nie wynaleźli :D. Dla mnie są to rzeczy, dla których wygrywają telefony z Androidem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też coś słyszałem o tych kablach, ale to pewnie w dużej mierze zależy od tego, czy ktoś często korzysta np. z powerbanka w torbie czy plecaku, kabel wtedy wygina się na wszystkie strony świata pewnie i dlatego potem się przełamuję. Nie wierzę, że od zwykłego ładowania w domu, czy samochodzie coś złego się z tym kablem dzieje, chyba, że ktoś zwija go byle jak, żeby tylko było ;)

Mi na szczęście jeszcze się to w żadnym nie zdarzyło.

 

Co do słuchawek to potwierdzam. Jak na pchełki ja naprawdę świetne :good:

 

Dzieje się. Nie wiem który mam już kabel lightning, to jest jedyna rzecz jaka mi nie pasuje w tych telefonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez 9 miesięcy użytkowania P8, jedynie ją aktualizuję i nic więcej nie robię. Podłączam do obojętnie jakiego komputera (Windows/Linux) i mogę spokojnie wgrać sobie pliki, bez dodatkowych aplikacji. Większość kabli jest kompatybilna z telefonem dzięki micro USB, którego w Apple jeszcze nie wynaleźli :D. Dla mnie są to rzeczy, dla których wygrywają telefony z Androidem.

 

Wgrywać pliki przez kabel? Mamy zdaje się 2016 rok ;) Dobrze że nie wspomniałeś o braku możliwości przesyłania dzwonków przez bluetooth :D

 

Ja rozumiem że Android może mieć przewagę nad iOS w jakichś wąskich specjalizacjach i w nieskończonych możliwościach konfiguracji. Ale jak ktoś potrzebuję sprawnie i niezawodnie działającego urządzenia, bardzo sprawną synchronizacją itp - nie ma nic lepszego niż iOS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez 9 miesięcy użytkowania P8, jedynie ją aktualizuję i nic więcej nie robię. Podłączam do obojętnie jakiego komputera (Windows/Linux) i mogę spokojnie wgrać sobie pliki, bez dodatkowych aplikacji. Większość kabli jest kompatybilna z telefonem dzięki micro USB, którego w Apple jeszcze nie wynaleźli :D. Dla mnie są to rzeczy, dla których wygrywają telefony z Androidem.

 

Mam te same odczucia. Honor 7 śmiga jak zły.

 

Przez 9 miesięcy użytkowania P8, jedynie ją aktualizuję i nic więcej nie robię. Podłączam do obojętnie jakiego komputera (Windows/Linux) i mogę spokojnie wgrać sobie pliki, bez dodatkowych aplikacji. Większość kabli jest kompatybilna z telefonem dzięki micro USB, którego w Apple jeszcze nie wynaleźli :D. Dla mnie są to rzeczy, dla których wygrywają telefony z Androidem.

 

Wgrywać pliki przez kabel? Mamy zdaje się 2016 rok ;) Dobrze że nie wspomniałeś o braku możliwości przesyłania dzwonków przez bluetooth :D

 

Ja rozumiem że Android może mieć przewagę nad iOS w jakichś wąskich specjalizacjach i w nieskończonych możliwościach konfiguracji. Ale jak ktoś potrzebuję sprawnie i niezawodnie działającego urządzenia, bardzo sprawną synchronizacją itp - nie ma nic lepszego niż iOS.

 

Racja, powiem babci, żeby zmieniła kompa na nowszego, żebym mógł jej zgrać zdjęcie z wnuczką ;-)

W dzisiejszych czasach właśnie załamuje mnie całkowity brak kompatybilności, zdaje się, że powinno być odwrotnie.

Zwykły pomysł z uniwersalnym usb do ładowania to był hit, nie trzeba mieć 30 ładowarek w aucie i tak powinno zawsze to wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ari. Zgrasz zdjęcia bez żadnego problemu, Babcia nie musi zmieniać kompa :good: Jeśli chcesz koniecznie po kablu to nic prostrzego, past & copy jak w każdym innym systemie.

Brak kompatybilności z czym?

MicroUSB to jest hit? Jak dla mnie to raczej kit. Tak czy inaczej wszyscy poszli w stronę dwustronnej wtyczki ( i całe szczęści), po prostu akurat to ejple zrobiło parę lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :D

Przenoszę 2 prywatne abonamenty w play na abo firmowe też w play (65zł brutto za 2 nr wszystko bez limitu)

Nie wiem jakie telefony wybrać, jest tego dużo.

Żona chce iPhona, ale to cholerstwo jest drogie jak nie wiem :D ...chyba, że macie jakieś pomysły jak tanio kupić...

Celuję raczej w średnią półkę i zastanawiam się nad modelami:

- HTC 825 (1zł + 30zł/mies)

- HTC A9 (370 +30zł/mies)

- HTC ONE M9 Prime Cam edit (99zł+30zl/mies)

- Huawei Honor 7 (399zł+30zł/mies)

- Huawei P9Lite (269zł+30zł/mies)

- Samsung A5 2016 (159zł+30zł/mies)

 

Czy są jeszcze jakieś warte uwagi modele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]AG80[/ref], p9 Lite mam od 3 miesięcy i jestem " oczarowany" wsio śmiga płynnie i bez zacinania czy innego zawieszania się

GPS działa bardzo dobrze

foty w pomieszczeniach całkiem ok na zewnątrz to już są extra :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się nad modelami:

- HTC 825 (1zł + 30zł/mies)

- HTC A9 (370 +30zł/mies)

- HTC ONE M9 Prime Cam edit (99zł+30zl/mies)

- Huawei Honor 7 (399zł+30zł/mies)

- Huawei P9Lite (269zł+30zł/mies)

- Samsung A5 2016 (159zł+30zł/mies)

 

Czyli wychodzi:

- HTC 825 (1zł + 30zł/mies) = 721 zł

- HTC A9 (370 +30zł/mies) = 1090 zł

- HTC ONE M9 Prime Cam edit (99zł+30zl/mies) = 819 zł

- Huawei Honor 7 (399zł+30zł/mies) = 1119 zł

- Huawei P9Lite (269zł+30zł/mies) = 989 zł

- Samsung A5 2016 (159zł+30zł/mies) = 879 zł

 

Pomysł, czy nie lepiej kupić za gotówkę czy na raty poza salonem playa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randall dawaj cynk, bo ja do tej pory jeszcze się nie zebrałem do przedzwonienia :mrgreen:

 

Ogólnie dla mnie czarny mat jest mega i na taki będę polować :D

 

 

dzis zarezerwowalem jet blacka ale pani nie wie jeszcze kiedy bedzie dostępny :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.