Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zdecyduje się chyba na Sony Z3 dual sim (lub Z3+ dual) ewentualnie HTC M8 Dual - oba kosztują 2000-2200zł. Póki co ze względu na aparat jest po stronie Sony natomiast materiał z którego jest wykonane HTC oraz ogólny wygląd jest na + na HTC.

 

Nie wiem co mam kupić. Wg. mnie oba telefony są za drogie jeśli porównany jest np. do Samsunga S6 Edge i weźmiemy pod uwagę ile czasu minęło od premiery Z3 i M8... (m8 zwykłe można miec za 1390zł a wersja dual jak widać duzo więcej). Nie wiem czy warta pchać tyle kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sprawiłem sobie prezent i kupiłem galaxy s6 edge i teraz mam pytanko ma ktoś lub zna kogoś kto używa ten model już jakiś czas? Bo zastanawiam się nad kupnem obudowy myślę nad Spigen Neo Hybrid ale ona swoje kosztuje i nie wiem czy warto , czy możę s6 edge jest na tyle wytrzymały ,żeby nosić bez niczego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zwykłego S6 i Spigen Neo Hybrid Metal i powiem, że chyba najlepsza obudowa z jakiej korzystałem do tej pory. Idealnie spasowana, do tego metalowa ramka nie dość, że dobrze chroni to jeszcze bardzo ładnie wygląda.

Noszenia bez obudowy bym nie ryzykował. Poprzedniego Note'a 2 nosiłem przez 1,5 roku w obudowie, na 2 tygodnie wyciągnąłem i akurat pech chciał, że jak ładowałem syna do samochodu to mi wypadł i ekran od razu poszedł - koszt naprawy w Samsungu 785 zł...

 

20160211_093635.jpg

20160211_093645.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

620963 Mam zwykłego S6 i Spigen Neo Hybrid Metal i powiem, że chyba najlepsza obudowa z jakiej korzystałem do tej pory.

+1 :good: Ja mam Spigena Neo Hybrid na swoim S5 od ponad roku, droga ale warta swojej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na swoim s6 mam szkło hartowane z przodu a na tyle silikonowy przezroczysty pokrowiec. Moim zdaniem wystarczy. Telefon nie jest na całe życie. Zakrywanie ładnego urządzenia jakąś obudową, która maskuje jego atrakcyjny wygląd jest moim zdaniem bez sensu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spigen ma też przeźroczyste obudowy ( http://xgsm.pl/pol_pm_SPIGEN-SGP-Etui-N ... 1479_1.jpg ), tyle że moim zdaniem słabiej chronią w przypadku upadku. Sam mam taki przeźroczysty silikon na służbowej A3 - kupiłem najtańszy za 15 zł żeby się nie rysował, ale moim zdaniem przy pierwszym lepszym upadku będzie kaplica.

Moja żona na swoim A3 ma przeźroczystą Ringke Fusion, ale jak zobaczyła Spigena to od razu spytała czy jest taka do jej tel. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkło. W Note miałem folie i szybko się rysowała. Żonie kupiłem szkło do A3 i jak zobaczyłem jak wygląda po 9 miesiącach (a jak wiadomo tel. w damskiej torebce nie ma lekko ;)) to stwierdziłem że warto dopłacić :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
623268 ELEPHONE

my phone > http://www.biedronka.pl/pl/product,id,4 ... -biedronka Piszą że niedostępny w biedrze ale na allegro są (aukcja 5973613838 tyle że po 109 zł ) .

 

 

dzieki, tyle ze w niektorych miastach mogły sie nie sprzedać więc dlatego piszę ale dzięki za zainteresowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie ;) ), czy ma ktoś tutaj Samsunga Galaxy S6? Jeśli tak, to mógłby napisać kilka zdań na jego temat, jak się spisuje i po jakim czasie, ile mniej więcej trzyma bateria itd. :)

Obecnie mam iPhone 5s, ogólnie jestem z tego telefonu niesamowicie zadowolony, ale niestety praktycznie nie zostało mi na nim nic miejsca, a o usuwaniu czegokolwiek nie ma mowy :mrgreen: Myślałem nad przeskoczeniem po prostu na 6s, ale niestety nie podoba mi się to co obecnie robi Apple z ios i chyba czas na zmianę. Dzisiaj miałem okazję pobawić się trochę SGS 6 i tak sobie właśnie pomyślałem czy warto? :o Wygląda bardzo (niesamowicie :lol: ) ładnie, ekran to w ogóle bajka, ale jednak wolę się podpytać posiadaczy tego telefonu coś więcej. Także z góry dzięki za odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie ;) ), czy ma ktoś tutaj Samsunga Galaxy S6? Jeśli twk, to mógłby napisać kilka zdań na jego temat, jak się spisuje i po jakim czasie, ile mniej więcej trzyma bateria itd. :)

Obecnie mam iPhone 5s, ogólnie jestem z tego telefonu niesamowicie zadowolony, ale niestety praktycznie nie zostało mi na nim nic miejsca, a o usuwaniu czegokolwiek nie ma mowy :mrgreen: Myślałem nad przeskoczeniem po prostu na 6s, ale niestety nie podoba mi się to co obecnie robi Apple z ios i chyba czas na zmianę. Dzisiaj miałem okazję pobawić się trochę SGS 6 i tak sobie właśnie pomyślałem czy warto? :o Wygląda bardzo (niesamowicie :lol: ) ładnie, ekran to w ogóle bajka, ale jednak wolę się podputać posiadaczy tego telefonu coś więcej. Także z góry dzięki za odpowiedzi ;)

 

Dziwne trochę,jesteś zadowolony z Iphona a chcesz przejść na Androida.

Ja bym brał 6s 64GB ,sam sie nad Nim teraz zastanawiam,ale obecny 4S jest nie do zdarcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam s6 od początku grudnia. Świetny telefon, niesamowicie wykończony bez żadnych zawieszeń aplikacji itp.. to jeden z najlepszych samsungów, mówią, że najlepszy jak do tej pory.. Ten telefon w wielu pismach branżowych został uznany najlepszym telefonem 2015 roku. Polecam, nawet przeciwnicy Samsunga stwierdzają, że ten samsung jest bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od miesiąca mam S6.

Przesiadłem się z Note'a 2 i jestem bardzo zadowolony. Telefon śmiga jak marzenie, bez żadnych przycięć - dopiero przy nim widzę różnicę między Note'm bo gdyby nie wielkość telefonu to pewnie cały czas miałbym ten stary. Bateria rzeczywiście jest mocno przeciętna, ale można to nadrobić szybkim ładowaniem - jeśli dużo korzystasz z telefonu to nie wytrzyma nawet jednego dnia bez doładowania ( przy moim użytkowaniu starcza na ok 1,5 dnia).

Największy minus to brak slotu na Micro SD, z dostępnych 32GB masz dostępne koło 23 na start, więc jeśli szybko zapełniasz taką pojemność to polecam zapolować na wersję 64GB - albo dopłacić i kupić S7, który dostał wszystko to czego brakowało w S6 (wodoopodrność, slot na MicroSD, większa baterię). Niestety S7 najtańsza wersja to teraz wydatek 3199 zł.

Jeśli będziesz dokupował etui to polecam Spigen NeoHybrid Metal - na poprzedniej stronie wrzuciłem fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wypowiem mam s6 edge 64 gb od około 3 tygodni jestem po przesiadce z Lumi 640 LTE dual sim na windowsie. Ogólnie kiedy używałem lumi telefon służył mi tylko i wyłącznie do sms i połączeń + muzyka i wiadomości (2 świetne aplikacje miałęm na start na windowsie mixradio i msn wiadomości) Ale kiedy kupiłem s6 egde nie potrafię go wypusicić z ręki jest świetny (za namową Crockett84 kupiłem również obudowe Spigena jest genialna i nie boje się o mój telefon). Bateria bardzo słaba przy moim użytkowaniu ładuje praktycznie 2x dziennie ale jest szybkie ładowanie( które jest naprawdę bardzo szybkie) więc jak dla mnie to nie problem :) Z użytkowania musze przyznać ,że zaciął mi się raz ale było uruchomione od groma aplikacji + podzielony ekran oglądałem tv online i sprawdzałem facebooka + 4 okienka messengera :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze z androidem vs ios jest jak z macos vs windows. Na poczatku obydwa systemy chodza jak kosa. Tylko po roku musisz zrobic format windwsa bo chodzi 3 razy wolniej a macos jak nowy. To samo z telefonami. Moj szwagier ma same najnowsze samsungi co wychodza i na poczatku na prawde kosa ( poza disignem mi sie nie podobaja ) ale po 6-7 miechach intensywnego uzytkowania potrafia sie tak ciac ze bierze w firmie nowe. Na ios nie widzialem takich problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dziwne bo moja dziewczyna ma iphone 5s i z każdą aktualizacją telefon staje się wolniejszy a ma dużo wolnego miejsca i częśto robi porządzki. Wydaje mi się ,że wszystko można zapchać ,ale wystarczy używać telefonu z głową i będzie działać prawidłowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj iOS potrafi przysporzyć sporo problemów ;) Jakiś czas temu zaktualizowałem iPada Mini z retiną do ios 9. Jedna wielka porażka, laguje, zacina, przycina, czasem jak coś piszę na klawiaturze to tekst na ekranie potrafi pojawić się po kilku sekundach (chore).

Aplikacje co jakiś czas się crashują, pojawia się na chwilę czarny ekran i po chwili powraca do ekranu głównego.

Na szczęście nie popełniłem tego błędu z iPhone 5S, bo bym chyba oszalał :D Tu mam cały czas ios 8.

Jedyny problem to ta nieszczęsna pamięć, więc szukam jakiejś alternatywy teraz. Oby lepszej.

Pewnie, że najprościej byłoby iść do do sklepu po nowego 6s 64GB, ale jednak cena odstrasza skutecznie. Nie dam tyle za telefon :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.