Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Nie namawiam do 640, tylko weź pod uwagę, podotykaj. No chyba, że nie masz w ofercie.

Generalnie, to nowszy telefon niż 735, nieco większy wyświetlacz i cos tam szybszego było, ale nie pamiętam czy procesor czy co... 735 ma optykę zeiss, ale nie wiem czy to robi różnicę - mnie nie robi. Zdjęć praktycznie nie robię telefonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tata ostatnio kupił 6stke, Z2 poszło na sprzedaż. Po 2 dniach dzwoni kupiec i mowi ze nie działa wejście na karty pamięci (nigdy nie wsadzaliśmy nic, bo tata i tak tylko dzwoni, nawet nie smsuje). Spoko, jest gwara, nowy właściciel odniósł do serwisu. Za kilka dni ekspertyza uszkodzenie mechaniczne, uwalono płyta główna i ślady mechanicznego rozbierania telefonu, a skutkiem anulowanie gwarancji. Kosztorys na 1100, wiec w sumie nie ma czego naprawiać.

 

Tata juz tupał zeby kupisz Z4 jak wyjdzie, ale mu przeszło. Nie dziwie sie.

Kurtyna.

Nie kumam to że ktoś grzebal w telefonie i popsuł zrezygnował z marki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz bezpośrednio do dystrybucji.

Zrobiłem tak jak napisałeś . Czekam na odpowiedz

Info dla zainteresowanych .

Tablet Goclever - Napisałem bezpośrednio do nich i naprawę wycenili na 135zł z transportem powrotnym , więc trzeba doliczyć jest 15zł za przesyłkę do nich.

Oczywiście wysłany do naprawy :)

Dzięki za trafną podpowiedz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wziac swoja karte i odpalic telefon , potem zalogowac sie do swojego konta icloud lub zalozyc nowe i juz . Pytasz , wiec pewnie uzywke kupujesz ...jesli koles nie ma dokumentu zakupu i wmawia ze pies zjadl , ze nie pamieta gdzie odlozyl , to odpusc , bo po co kupowac za 1300-1500zl przycisk do papieru ? Szukalem swojego z miesiac i takich okazji widzialem multum ...forum myapple.pl Twom sprzymierzencem w szukaniu fona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powalla, tak używka, a po numerze seryjnym nie da się tego jakos sprawdzić, np mo numerze seryjnym?

"el w bardzo dobrym stanie sprzedaje caly zestaw ladowarka kabel tel pudelko itp dodatkowo warte etui 109 zl dolaczam do zestawu ma odblkowany icloud pochodzi z play bez simlocka "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma odblkowany icloud pochodzi z play bez simlocka "

 

Papier z Play musi raczej być (np.FV) i spisujesz np. umowę kupna z nr imei (ja Jan Kowalski(osoba z FV) sprzedaję panu Janu Nowakowi(Ty) telefon ip5s i gwarantuję że jest w 100% legalny i nie posiada blokad ...coś w ten deseń) . Jeśli idzie to przez allegro (jest archiwum, komentarz zostaje) , to masz łatwiej bo robisz screany i dokumentację emailową sobie zachowujesz i w razie "W" masz jakieś punkty zaczepienia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz spotkanie osobiste ma tą zaletę iż idziesz na spotkanie ze swoją kartą nano (sprawdzisz zaraz simlocka czy ma ) , wkładasz do fona i go uruchamiasz (gość miał ten telefon , to Ci pomoże dokopać się do ustawień ) ...zresztą on na początku zaprosi do logowania icloud i zrobisz sobie w 15s nowe konto (weź inny fon i np. hotspota uruchom, by IP mógł się do sieci dostać) , ustawisz telefon wstępnie pod siebie i ...wyłączasz . Po włączeniu jeśli się zalogujesz na swoje konto icloud i po otwarciu "Ustawienia" > "iCloud" >widzisz swoje konto przed chwilą zrobione , to ten telefon już nikt nie zablokuje innym icloud ...w sumie jakbyś odpuścił sobie po takiej akcji zakup i oddał gościowi fona , to on jest "umoczony" , bo nie zna hasła do konta które Ty założyłeś :-]

 

Zarezerwuj 30-45 min na taką wymianę , to i on obejrzy i przetestuje Twojego Note i Ty będziesz miał możliwość pobawienia się tym IP .

 

 

PS: kto wymyślił Itune ( wrzucanie muzy na fona) , to powinien wisieć za genitalia na budynku Apple! Trzeba było aż tak kombinować zamiast zostawić "kopiuj/wklej" ? :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ktoś może używał/miał w ręcę/jest w stanie konkretnie wypowiedzieć się nad Kruger&Matz Live 2? Potrzebuję dual sima bo noszenie dwóch telefonów nie jest poręczne. Mam S3 mini i chciałbym coś parametrami nie gorszego. Ten Live 2 ma ekran 5", porównałem z innym telefonem rozmiarowo do mojego i różnica w wielkości jest akceptowalna dla mnie. Na necie K&M ma raczej pochlebne opinie poza aparatem. Znajomy wspominał żebym zainteresował się inną chińszczyzną typu Meizu lub xiaomi. Nie chce wydać więcej jak 500zl w używce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.