Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysiek, może te 25 lat temu jak chodziłem do szkoły matematyka była inna ale mi za cholerę nie wychodzi, że przepłacę telefon dwa razy.

Nokia Lumia 930 LTE w Euro kosztuje 1700zł, czyli dzieląc przez 24 miesiące wychodzi 71zł do tego Wasze 32zł abonamentu daje 103zł a ja mam abonament 100zł przez 24miesiące a za telefon zapłaciłem 29zł. Więc, pytam, gdzie przepłacam dwa razy?? :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto w abonamencie za 35zł oferuje 4GB netu?

Niestety net w telefonie jest mi niezbedny i musze za to płacić...

Poza tym ja nie marudze że tyle płacę...

 

kuflik telefon w Euro to 20x85zł + 35zł proponowany abonament to jest 120zł czyli 20zł więcej niż płacę teraz więc gdzie tu lepiej i taniej ??

 

bierz tel na 2 karty SIM i ofertę tel + net ... najkorzystniej wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł ale ja już mam telefon. Odpowiadałem tylko na opinie, że dałem się wydymać operatorowi bo za 35zeta miałbym tyle samo co za 100zł...

Jak przychodziłem do operatora i mówiłem, że chcę przenieść numer to po pytaniu co chcę w abo zawsze padała kwota w granicach ~ 90zł, choć w salonach T-mobilu, Playu i Orange mam znajomych i raczej nie traktowali mnie jak "zwykłego Kowalskiego"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek, może te 25 lat temu jak chodziłem do szkoły matematyka była inna ale mi za cholerę nie wychodzi, że przepłacę telefon dwa razy.

Nokia Lumia 930 LTE w Euro kosztuje 1700zł:

Na wolnym rynku można ten telefon miec za mniej niż 1200zl. Wiec przepłacasz ok 500,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że tu o raty chodziło (1700:24mies) , a nie o wybulenie 1200zł od strzała .

 

Ja biorę przeważnie duży abonament (150-200) , a telefon mam za złotówę , bo o ile abonament wliczę co miesiąc w koszty (Vat się odpisze) , to księgowa truła by mi głowę za FV na 2 tysiaki za telefon, no i lepiej to w skarbówce wygląda w razie "w" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

zmieniam galaxy s4 na koniecznie coś z dual sim:

1. Galaxy A5

2. Galaxy S4 dual sim

3. Galaxy S5 dual - czy warto tyle dopłacać?

 

Jakieś inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

zmieniam galaxy s4 na koniecznie coś z dual sim:

1. Galaxy A5

2. Galaxy S4 dual sim

3. Galaxy S5 dual - czy warto tyle dopłacać?

 

Jakieś inne propozycje?

 

Uparłem się, ale ja bym brał Z3 z dualem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak chciałem się z nimi pożegnać

Dlaczego?

Właśnie zastanawiam się nad zmianą operatora. Obecnie jestem w Plusie, ale nowe taryfy to śmiech na sali.

To zadzwoń do Plusa i zapytaj jak się rozwiązuje umowę a zobaczysz, że znajdą się nowe możliwości taryfowe :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.