Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Play dla firm - z czapki kwestia zasięgu czy limitów na rozmowy, 5GB netu, do tego pierwsze 3 miesiące były 'gratis'.

Minus, a właściwie minusik - kiepska oferta telefonów, czy raczej cen telefonów. Ale ostatnio po małej 'zamianie' zapłaciłem 320 PLN za LG G3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie też liczą się dwie sieci: Plus i Timo. Orange nie dba o klientów a Play z kolei ich okłamuje (co chwilę płaci duże kary finansowe za kłamstwa konsumenckie w ofertach i umowach) i rżnie na każdym kroku. Zresztą czego się spodziewać po sieci która została wyrzucona z... Chin za... niską jakość usług. Kiedyś jeszcze cenowo byli nie do pobicia ale teraz... Jak dla mnie opcja dla naprawdę mało wymagających.

 

Jeżeli pojawi się pytanie o to czy miałem to tak - miałem. Nawet wygrałem z nimi sprawę sądową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie widzę problemu ... dzwonimy na infolinie operatorów lub jak ktoś ma czas idziemy do ich salonów , pytamy o konkretny model fona + abonament "do wszystkich za friko + internet np. 2GB i oni podadzą nam swoje kwoty "haraczu miesięcznego" + cena fona (czasem niektórych modeli nie ma we wszystkich operatorów) . Bierzemy teraz kalkulator i kartkę i liczymy całkowity koszt np.24 mies , bo czasem dają jakiś okres za friko i pięknie wychodzi jaka firma jest dla nas odpowiednia ...czytaj najtańsza ;)

 

 

 

PS: co do zasięgu , to mozna popytać znajomych czy w interesującej nas okolicy "jest zasięg" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie wyrwać lepszą ofertę dzwońcie do działu rezygnacji/lojalnościowego !!

 

Dziś po rozmowie z tym działem dostałem lepszą ofertę niż wszyscy inni mi oferowali.

abonament o 10zł większy niż teraz płacę, mms-y w pakiecie, 4,2GB netu i lumię 930 za 30zł

A zadzwoniłem tylko z głupia franc zapytać jak i gdzie zakończyć umowę na drugą kartę sim, której nie używam a płacę za nią co miesiąc kasę.

 

 

W tym abonamencie mogłem wybrać pomiędzy Huawei P7 za 7zł, Lumią 930 za 30zł i Galaxy S5 za 180zł.

Jako, że NzŻ ma 930 i jako tako już się przyzwyczaiłem do "okna" w telefonie postanowiłem zaryzykować i po 5latach z andkiem przesiąść się na windowsa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też czeka ewentualne przedłużanie umowy w Plusie więc ten tego ;) dzięki za podpowiedź

więc polecam zadzwonić na infolinię i poprosić z "działem rezygnacji" powiedz, że chcesz się dowiedzieć jak i gdzie możesz zakończyć umowę "bo inni oferują lepsze warunki" napewno wyrwiesz coś ciekawszego niż standardowa oferta na przedłużenie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak od siebie pare groszy dorzuce na temat Play'a. Ogólnie mam tam wziete 4 aboanmenty na firme ( 3 tel i jeden internet) od dobrych kilku lat to niestey ale teraz po ich wygaśnięciu bede sie chyba zwijał z tej sieci. Największy minus jak dla mnie to jest brak lepszych ofert do obecnych klientów przy przedłuzaniu umowy i wysokie ceny telefonów bądź innych urządzeń nawet w tych wyższych abonamentach ( w kwietniu przedłużałem umowe przy abonamencie za 99zł zaproponowali mi Iphon'a 4s za coś ok 700 czy 800 zł).

Drugi minus to tak jak ktoś wspomniał wcześniej zasięg, często lubi zginąć na pare sekund szczególnie podczas jazdy co jest bardzo upierdliwe jeżeli gdzieś sie dzwoni, następnie nie raz przed wykonaniem połączenia od razu je zrywa i trzeba po kilka razy próbować co również doprowadza mnie do szału.

Więc w podsumowaniu jak Paly sie nie zmieni to mimo że maja dość sporo klientów to niestety zaczna ich tracic bo już co raz więcej osób zaczyna narzekać na ich usługi i promocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczesniej mialem jakie androidowe zabawki ale od czasu gdy rok temu wzialem 925 nie zamienilbym jej na nic innego, no moze na 930 lub 1520. aplikacji i gier wcale nie brakuje i to czego mi potrzeba to wszystko mam., no moze poza torque'iem do obd w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej siedziałem kilka lat na androidzie i myślałem, że to system idealny. Od kilku dni mam okienko w telefonie i jestem mega zadowilony. Co prawda brakuje mi dwóch apek z andka ale jakoś przeżyję...

 

22 lut 2015, o 10:26

 

Play tragedia z zasiegiem i zrywaniem tych polaczen ,juz dwa telefony rozwalilem w akcjie agresji:)

Panowie jak lumie dobre sa?

Lunia 930, mega fajny wyświetlacz i super aparat! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Chcecie wyrwać lepszą ofertę dzwońcie do działu rezygnacji/lojalnościowego !!

 

Dziś po rozmowie z tym działem dostałem lepszą ofertę niż wszyscy inni mi oferowali.

abonament o 10zł większy niż teraz płacę, mms-y w pakiecie, 4,2GB netu i lumię 930 za 30zł

A zadzwoniłem tylko z głupia franc zapytać jak i gdzie zakończyć umowę na drugą kartę sim, której nie używam a płacę za nią co miesiąc kasę.

 

Odkopie, ale jest tu slowo klucz: "abonament o 10zł większy niż teraz płacę".

Dalej widze:

tak, na osobę prywatną. abonament za 100zł

 

Abstrahujac od telefonu to straszne zdzierstwo tyle placic. Skoro mozna miec to samo za 50-60zl...

 

Wlasnie tak wyglada oferta telekomow, nowa umowa, niby placisz "tylko" te pare zlotych wiecej, ale ile profitow... :D Raczej powinno to wygladac tak: "zaplaci pan 10zl mniej, ale wszystko zostaje po staremu". To zupelnie rozumiem... ale w druga strone to po prostu nabieranie klientow i szukanie kolejnych "zlotowek".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety tak to jest na tym świecie, że nie ma nic za darmo...

Moj abonament dla nowego klienta to 120zł, ja mam go 20zł taniej i o 1GB więcej internetu. Niestety nie chcąc wydać dużo na tel musiałem brać droższy abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto w abonamencie za 35zł oferuje 4GB netu?

Niestety net w telefonie jest mi niezbedny i musze za to płacić...

Poza tym ja nie marudze że tyle płacę...

 

kuflik telefon w Euro to 20x85zł + 35zł proponowany abonament to jest 120zł czyli 20zł więcej niż płacę teraz więc gdzie tu lepiej i taniej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie najtaniej kupie ta Lumie 930?

Mysle jeszcze nad samsungiem s4 co sadziicie lepszy od noki?

Zgadzam sie z kufikiem i tak oni sabie w abonamiencie dolicza ze za tel zalacimy dwa razy drozej :wallbash:

Znajomy w Play ma wszytskie rozm bez limitu interenet chyba 4g za 32zl na 15 miesiecy abonament.Kupil karte z heja zarejestrowal i poszedl do nich ze przenosi nr i dosatal jakies tam rabaty.... :-] ze wyszlo 32zl,od razu powylaczal sms premium i inne cilustwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.