Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Jak powyżej, jeśli klawiatura fizyczna to tylko BB. Jaki masz budżet i jakie oczekiwania względem BB?

 

Wracając do dyskusji. 3GS miał rewelacyjną baterię z tego co pamiętam, można było grać grać i przeglądać strony ile się żywnie chciało. 4S pod tym względem już takim szałem nie był, rzekłbym równał do reszty. W jednej z 5 była wymiana baterii z powodu akcji serwisowej, było lepiej ale i tak oczekiwałem więcej. Potem właśnie po zmianie na nowy IOS wyłączyli możliwość zmiany 2G/3G, nie zrozumiała dla mnie decyzja bo czasami są sytuację gdzie chcesz pójść pełną mocą w latarkę/kamerę by potem móc jeszcze do kogoś zadzwonić.. I jedna waż kwestia o której zapomniałem. Reklamy :/ Bardzo lubię aplikację Eurosportu na IOS, ostatnio update i baner reklamowy na 1/3 ekranu, cholera mnie chce trafić. Nie da się tego wyłączyć, już wolałbym żeby była płatna. To samo z innymi aplikacjami, jak się nie wyłączy powiadomień to Cię zamordują zjadając baterię, wszędzie ten wątek baterii. Czym wygrywa Apple? Designem, to wszystko jest po prostu ładne, wszędzie ładny layout. Ale czasami to za mało. 6 plus bawiłem się ostatnio jak chciałem coś sprawdzić i albo safari albo YouTube tak jakby zapomniał o akcelerometrach i coś się dziwnie wieszało, może jednorazowy przypadek. Zaraz napiszę do nich jak baterie w 6 po takim czasie użytkowania i dam znać. Google unikam właśnie jak mogę, tylko albo aż wyszukiwarka i tyle. I jeszcze jedna kwestia, zaobserwowałeś że w momencie kiedy wypuszczają update to urządzeniu tak jakby o tym wiedziało zaczyna celowo gorzej funkcjonować? Jakby mu się kod sypał i zmuszał do pobrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie zauważyłem tego z updatem, nawet ostatnio jakoś zapomniałem i chyba z tydzień wyskakiwało mi przypomnienie o konieczności aktualizacji. Ale może i coś w tym jest :D Na obecnym poziomie, po pokonaniu początkowych błędów IOS8 jest naprawdę bardzo bardzo wydajny, nawet na 5. 4S już nie mam w kręgu znajomych więc nie wiem ale ostatnie poprawki miały nawet wpisany punkt w opisie o upłynnieniu działania na 4S i iPad2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do flasha to prawda, koniec wsparcia ze strony Adobe i zajmie się tym HTML5. Jedna osoba już odpisała, bateria I6 trzyma mu podobnie jak Z3. Na Sony skrzynki mailowe, na I6 Bluetooth cały czas. Zapewne continuity :D Mówi, że lepiej jak w 5S więc dzięki większym wymiarom wcisnęli wiecęj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiła się nam tu gadka o tym co lepsze iOS czy Android...nie o to chodzi. Każdy kupuje co mu się podoba. Dla mnie Iphone jest po prostu przereklamowany i zbyt delikatny -to są takie telefony do torebki dla kobiety lub teczki biznesmena a nie dla chłopa który napierdziela w fabryce,robi coś przy samochodzie itp. Użytkuje obecnie lg g3 ze szkłem hartowanym na wyświetlaczu. Dwa dni temu rąbnął z około 1,5m na kafle w łazience gdzie aż wypadł z etui i poleciał na wyświetlacz.. Jedyne co się stało to malutkie wyszczerbienie na rogu w/w szkła. Telefon cały i zdrowy. Wystarczy poczytać trochę opinii na internecie i każdy ma mniej więcej jako tako nakreśloną sprawę jak wygląda wytrzymałość apple.Nie potwierdzam plotek że pękają bo nie miałem to nie wiem jednak jak na niego patrze to się zastanawiam co ludzie w tym widzą że dają taką kasę za te produkty. Moja opinia i nie musicie się zgadzać z nią ale nie linczować bo każdy ma prawo do własnego zdania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę żaden prawie smartfon nie nadaje sie do takich ekstremalnych warunków. Jest tylko jedno ale - zawsze przed pójściem do warsztatu itp mozna założyć na niego jakiś armor case i juz przestaje byc taki delikatny.

 

A najlepsze z reklamą. Juz któraś osoba z rzędu pisze ze jest przereklamowany. Tylko w jaki sposób ? Czy Apple bombarduje tv reklamami? Czy chociaż w jednej reklamie przechwala sie nie wiadomo jakimi parametrami ? Czy lisowska o nim śpiewa ? Nie, to sami użytkownicy go chwalą. A to jest wyznacznik jakości moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że w 99% sweet foci w necie odbija się apple w lustrze..wystarczająca reklama.

Każdy swoje chwali..taka mentalność ludzka nikt ci nie powie że jeździ królową lawet laguną, ulubienicą mechaników Alfą czy mega zgnitym mercedesem ;)-nie mam zamiaru obrażać nikogo bo sam mam ale taka metafora ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi słitfociami to coś jest na rzeczy. Kiedyś jeszcze gdzieś czytałem odnośnie product placement produktów Apple w filmach. Jak sprawdzicie to praktycznie w każdym filmie są ich produkty. Jest gdzieś jakiś zapis odnośnie tego, nie chciałbym tutaj źle dobierać słów, ale coś w stylu, że muszą wykorzystywać ich produkty. Nie pamiętam jak to było dokładnie sformułowane. Znajomy odpisał, że minęło 6 godzin od ładowania i ma 42% baterii w 6 plus. Głównie smsy i telefony czyli jeden dzień maks. Dopóki technologia w bateriach się nie zmieni to o kant du** obić te wszystkie telefony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Was bardzo proszę ..... to ja chyba jakieś innego iPhone mam i miałem bo większość Waszych problemów to "kolega miał" " u kolegi widziałem". Pierwszą zasadniczą sprawą to icloud - nie jakieś konfiguracje gmaila żeby cokolwiek działało. Kupujesz rejestrujesz i używasz. Zmieniasz telefon logujesz się i masz wszystko jak w starym. I proszę mi nie pisać że w innych systemach to działa tak samo.

 

Jak u każdego producenta znajdzie się wada i zaleta, nie wiem tylko dlaczego w naszym społeczeństwie jest taki nawyk hejtowania, komentowania, "obgadywania"

 

MatthewG gdybym Cię nie poznał u Piotrka to bym pomyślał że jakimś dzieciakiem jesteś który instaluje setki aplikacji i gier i pisze 2000 smsów codziennie, Sorry ale tak to odbieram. BT miedzy telefonami Ci się nie łączy? A możesz mi powiedzieć do czego jego tam używasz? Bo ja szczerze mówiąc BT używam tylko w samochodzie i działa bez zastrzeżeń a z Lumią był problem!

 

Jeden jeździ VW, drugi MB, inny wsiada tylko do BMW więc wyluzujcie i kupujcie i używacie co chcecie ale bez spiny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarku :acute: Co do BT. Chciałem odpalić ping pong'a w multi żeby zobaczyć jak to wygląda. Nowe telefony, nowa gra, czemu by nie sprawdzić? Nie udało się za pierwszym ani za drugim razem. Chyba dopiero za trzecim. Rzeczy, które opisałem spotkały mnie i nie będę z tego powodu płakał. Wyraził swoje zdanie na temat tego telefonu, a czy go ktoś kupi, pokocha wyrzuci - to nie mój problem. Zachwyty tutaj były też kiedyś nad jednym szamponem, część była zachwycona, reszta rozczarowana. Każdy produkt ma jakąś wadę i dobrze jest o nich wiedzieć. o iCloud nie napisałem chyba nic złego oprócz tego, że nie jestem pewien czy to bezpieczne i tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Was bardzo proszę ..... to ja chyba jakieś innego iPhone mam i miałem bo większość Waszych problemów to "kolega miał" " u kolegi widziałem". Pierwszą zasadniczą sprawą to icloud - nie jakieś konfiguracje gmaila żeby cokolwiek działało. Kupujesz rejestrujesz i używasz. Zmieniasz telefon logujesz się i masz wszystko jak w starym. I proszę mi nie pisać że w innych systemach to działa tak samo.

(...)

 

Całe szczęście nie działa to tak samo w innych smartfonach... Tylko Apple wpadło na taki genialny pomysł, że z telefonu nie da się korzystać przed zarejestrowaniem. Jak pierwszy raz to zobaczyłem w nowym iPhonie to myślałem, że to jakiś żart. Żeby w ogóle zacząć korzystać z iPhonea trzeba najpierw nawiązać połączenie z internetem i zarejestrować telefon...

 

Kopię plików i konfiguracji w Windows Phone również możesz wysyłać do chmury (w Androidzie pewnie też, nie sprawdzałem) i na nowym telefonie odtworzyć. Dodatkowo po wyjęciu z pudełka możesz od razu zacząć korzystać z telefonu czego o iPhonie powiedzieć nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę żaden prawie smartfon nie nadaje sie do takich ekstremalnych warunków. Jest tylko jedno ale - zawsze przed pójściem do warsztatu itp mozna założyć na niego jakiś armor case i juz przestaje byc taki delikatny.

 

Dokladnie tak, ja do siebie wrzucilem folie szklana na ekran + case od Spigena jak jestem w pracy i juz sie tak o telefon nie boje. A ze uzywam na telefon na hali produkcyjnej to czasem mu sie lekko obije :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda S5 ma bodajże 5,1 cala a Z3 4,6 cala. Obecnie mam LG z 4,7 calowym wyświetlaczem i jak go kupiłem to na początku wydawał mi się duży, ale szybko się przyzwyczaiłem, więc z wielkością wyświetlacza i samego telefonu nie miałbym problemów. Bardziej mi chodziło o samo użytkowanie/niezawodność/płynność działania i jak na razie to bardziej skłaniam się ku S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.