Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

LG G2 (D802) można kupić jeszcze w promocyjnych cenach ostatnie sztuki w Euro RTV, Saturn i Sferis. Wg mnie jeśli rozmiar Wam odpowiada to naprawdę warto. Sprzętowo nie ma nic lepszego obecnie jeszcze w tak dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam LG G2 mini od kilku miesięcy. Android 4.4.2. Bateria 3-4 dni czasami dłużej, zależy od użytkowania. Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Znajomy coś mi tam mówił o aktualizacji, u siebie zrobił i odradza. Szczegółów nie znam. Mi póki co nic nie wyskoczyło o dostępności nowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z swojej strony dla osób szukających telefonu do ~400zł polecam LG F70. Kupiłem tydzień temu za 350zł, chodzi bardzo płynnie, bateria 2400 bardzo zaskakuje (ok 4dni przy średnim użytkowaniu) jedyny minus, że ma troszkę mało pamięci wbudowanej i średni aparat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z2 ma mój tata i ogólnie sobie chwali. Tylko teraz zaczyna narzekać na grzejącą się baterię. Wsiadł na chwilę na zapasowe S5, to powiedział ze sorry, woli nosić grzejnik w kieszeni niż korzystać z S5 :D

 

Z tych wymienionych chyba bym poszedł w z3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z tych wymienionych chyba bym poszedł w z3.

 

Też się skłaniam ku tej opcji. Miałem Z1 i też czasem potrafiła się zagotować. HTC podoba mi się chyba bardziej wizualnie ze względu na to, że wykonany jest z alu, co jest dla mnie dużą zaletą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kilka telefonów i tak patrząc po czasie które mi się podobały pod względem pracy i niezawodności to na 1 miejsce wysuwa się w moim rankingu Samsung Galaxy S3 LTE I9305 2GB RAM. Minusem na pewno jest czas pracy na jednym ładowaniu baterii, ale poza tym nie było z nim żadnych problemów. Ma go teraz moja córa i jest zawalony dużą ilością różnych gierek i dalej działa jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wcześniej zastanawiałem czy brać G3 czy S4 i jednak dostałem na przedłużenie umowy S4 + dokupiłem etui UAG od którego jestem naprawdę pod mega wrażeniem.

Po przesiadce z mojego poprzedniego mocno wysłużonego S2 nie odczułem tego WOW niby wszystko nowe ale brakuje czegoś, najbardziej ucieszyłem się z funkcji pilota do sprzętu domowego :) chyba jednak muszę spróbować iphona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.