Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

najlepszy smartfon jaki miałem, a trochę ich miałem ( w końcu telefon "od wujka Google" ) - tak dobry, ze tablet wybrałem również Nexus'a ( wziałem 7 IIgen )

Też go mam, wgrałem sobie kernela franco oraz xposed i w zasadzie wszystko śmiga jak trzeba ale niestety o ile podzespoły są dobre to cały osprzęt telefonu to jedynie średnia półka.

Koledzy, a jakiego smartfona polecacie w okolicach 500 zł, czy pentagram p430-1 będzie dobrym wyborem, bo nie ukrywam że zależy mi żeby bateria trochę potrzymała dłużej, tylko są bardzo zróżnicowane opinie.

Poczytaj o Motoroli moto G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wybór tematu nie do końca trafiony .. ale potrzebuję aplikację o charakterze nawigacji do mojego androida...

 

Nie chce crackować automapy itd.. co możecie polecić z okresem próbnym i pokryciem na terenie Europy? Lecę w piątek na narty do Italii i nie chce brać ze sobą starego GPS, skoro telefon ma o 3 procki więcej:D

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pentagram p430-1 b

 

Znajomy miał podobny "wynalazek" (dokładnie to smartfona Lenovo) i po kilku miesiącach przestał się włączać , no ale że miał gwarancję , to oddał go do serwisu. Oczywiście serwis odpowiedział że naprawę mogą zrobić ale koszt to 800zł , bo telefon pewnie upadł , a to nie podlega gwarancji . Nie pomogło zrobieniu afery w serwisie , bo uznali normalne ryski powstające przy użytkowaniu telefonu jako ślady upadku ... i teraz możesz się z nimi sądzić :zly:

Postanowił więc samemu naprawić ten telefon ale ...ale do takich cudaków nie ma części , ba nawet całych uszkodzonych telefonów mogących być dawcami części . Kupując coś "popularnego" masz przynajmniej dostęp do w miarę tanich części zamiennych , bo liczyć na gwarancję to jak loteria 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zjarałą sie moja xperia J... za 6 dni mam przedłużenie umowy. co brać sgs3 czy sgs3mini ??

 

Zdecydowanie duża 3.

 

W temacie telefonów myślałem, że nigdy w życiu tego nie napiszę i wciąż nie mogę w to uwierzyć ale przesiadłem się próbnie z S4 na Iphona5 i chyba już tak zostanę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesiadłem się próbnie z S4 na Iphona5 i chyba już tak zostanę.

 

przewaznie najwiecej negatywnych opinii o jablkach wyglaszaja osoby ktore produktow apple nigdy dluzej nie uzytkowali a patrza tylko na parametry z kartki. :)

 

[ Dodano: 20 Marzec 2014, 00:24 ]

zjarałą sie moja xperia J... za 6 dni mam przedłużenie umowy. co brać sgs3 czy sgs3mini ??

 

Zdecydowanie duża 3.

 

W temacie telefonów myślałem, że nigdy w życiu tego nie napiszę i wciąż nie mogę w to uwierzyć ale przesiadłem się próbnie z S4 na Iphona5 i chyba już tak zostanę. jedynym minusem urzadzen apple ze staly sie strasznie lansourzadzeniami wsrod osob under 20 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przewaznie najwiecej negatywnych opinii o jablkach wyglaszaja osoby ktore produktow apple nigdy dluzej nie uzytkowali a patrza tylko na parametry z kartki.

Dokładnie :good:

"mój srajsung jest lepszy ma piećpierdyliardów rdzeni i tonę ramu(mu udźwignąć gównianego androida;p)."

 

Tak samo z lapkami

"5000 za lapka? za 2000 są takie same! tylko za znaczek się płaci"

 

Tylko jak przyszło do wyboru to thinkpad w podobnej konfiguracji wyszedł drożej niż jabłko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwiecej negatywnych opinii o jablkach wyglaszaja osoby ktore produktow apple nigdy dluzej nie uzytkowali

Dokładnie :!:

przesiadłem się próbnie z S4 na Iphona5 i chyba już tak zostanę

Ja rok temu z HTC przesiadłem się na iP5 i dla mnie best fon - czekam na iP6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesiadłem się z poczciwego 3GS na Xperię S (LT26i)... Jeszcze tylko rok umowy i powrót do jabłuszka :-] Nie nawidzę iTunes ale cały iOS jak i obsługa tel bardziej mi odpowiada. No i najlepsze: iPhone nigdy mi nie zamulał, nie wieszał się a S-ka? :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś pisałem że iPhone to jedyny słuszny wybór i od razu powiem że miałem w domu też samsungi. Dodam że teraz w domu są 3 iPhony z czego najstarszy ma już 3 lata i działa bez problemów i na oryginalnej baterii. A od dzisiaj mogę powiedzieć że iPhone 5C mojej małżonki jest wodoszczelny. Leżał pod woda z minutę może dwie i co najciekawsze dzwonił pod wodą bo moja małżonka nie mogła go znaleźć i zadzwoniła do siebie. Jak na razie działa jak wcześniej bez jakiegokolwiek problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, a jakiego smartfona polecacie w okolicach 500 zł, czy pentagram p430-1 będzie dobrym wyborem, bo nie ukrywam że zależy mi żeby bateria trochę potrzymała dłużej, tylko są bardzo zróżnicowane opinie.

 

Miałem podobny dylemat i chyba nic lepszego od Moto G w tej cenie nie znajdziesz.

Zamówiłem na angielskim Amazonie 8gb i wyszła 560zł netto. Ogarnij sobie kogoś kto ma NIP europejski to zapłacisz netto :)

Odpuść sobie Lumie i inny syf na windowsie, swoją drogą to nie wiem jak takie gnioty można polecać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, a jakiego smartfona polecacie w okolicach 500 zł, czy pentagram p430-1 będzie dobrym wyborem, bo nie ukrywam że zależy mi żeby bateria trochę potrzymała dłużej, tylko są bardzo zróżnicowane opinie.

 

Miałem podobny dylemat i chyba nic lepszego od Moto G w tej cenie nie znajdziesz.

Zamówiłem na angielskim Amazonie 8gb i wyszła 560zł netto. Ogarnij sobie kogoś kto ma NIP europejski to zapłacisz netto :)

Odpuść sobie Lumie i inny syf na windowsie, swoją drogą to nie wiem jak takie gnioty można polecać...

A miałeś w ogóle kiedyś jakąś lumię dłużej niż tydzień? Nie jestem pierwszy który sie przesiadł z Andka na okienka i sobie chwali. Nie wiem co to zwiecha czy nagłe wyjście z programu itp. Mi pasuje bardzo, spełnia wszystkie wymagania ...

Ale nie mam zamiaru wszczynać dyskusji na temat wyższości jednego systemu nad drugim, jeden lubi rybki a drugi ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od kilkunastu lat tylko nokia i po kupnie lumii 820 jestem mega zadowolony, trochę się obawiałem przesiadki na W8, ale się nie zawiodłem :good: kupiona niedługo po premierze, działa świetnie, szybko, płynnie, nie tnie się, ani nic :dontknow: raz na kilka tygodni ma jakiś humor (straci zasięg albo zaczyna szybko zjadać baterie) ale szybki restart i wszystko ok :good: lądowała tysiąc razy na ziemi i ciągle działa, następny telefon to na 100% lumia, ale większa :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałeś kiedyś lumi dłużej niż 3 sekundy?

 

Za pierwszym razem tak miałem.

Za drugim razem podchodziłem mega negatywnie i uciekłem.

Za trzecim razem musiałem "pobawić" się dłużej niż 5 min tym telefonem i niewiele odbiega androidowi czy ios'owi :)

Negatywne opinie z reguły przy tych telefonach wiążą się z "trudnością" obsługi. Kiedy się przyzwyczaimy, to naprawdę fajny tel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam srajfona 5 od czasu premiery i nigdy więcej tego nie kupię. Tak nawiasem piszę teraz z niego, może nie będzie mu przykro :mrgreen: Wiecznie problemy z zasięgiem, jak nie ma Edge to telefon praktycznie nie działa, fatalna bateria, wiadomości wysyła raz i jak nie pójdzie to klikaj sobie w wykrzykrznik. Znowu będzie, że hejtuję produkt, ale płacąc tyle za telefon to można wymagać. Przeglądarka z fleszem słabo. Nowy soft, jednym się podoba, innym nie. Konieczność zapłacenia za nową kartę sim, nano. Złącze Lightning, jak nie masz takiej ładowarki w "terenie" to nie naładujesz. Brak wyjść na karty pamięci. Do tego dochodzi tanie wykonanie, zwłaszcza 5S. Ok może lepie jak samsung, ale do BB daleko. Aparat owszem na plus, nawet duży. Polityka inwigilacyjna Apple, to mnie irytuje :P Dużo aplikacji na rynku, ciekawsze raczej płatne. Podsumowanie: zakup rozważyłbym tylko w momencie posiadania innych produktów tej firmy i tylko wtedy. Produkt mocno wypromowany i jest hype :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MatthewG w całości cię popieram ja też miałem do czynienia z jabłkiem wcześniejszej generacji i przy ostatniej wymianie jednak nadal pozostałem przy kolejnym BlackBerry ,teraz śmigam na Z10 i jestem bardzo zadowolony. Doszła także możliwość instalacji aplikacji z Google play za pomocą Snap i na chwilę obecną nie zmienię marki. Jest to moje 3 BlackBerry. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja małe re :evil:

Wiecznie problemy z zasięgiem, jak nie ma Edge to telefon praktycznie nie działa

Mi może raz zgubił zasięg a tak od roku no problem

fatalna bateria

Mi na cały dzień bez problemu wystarcza, co oznacza u Ciebie fatalna? Trzyma 2h? :mrgreen:

Nowy soft, jednym się podoba, innym nie.

Kwestia przyzwyczajenia wg mnie całkiem OK

Konieczność zapłacenia za nową kartę sim, nano.

Zależy od operatora ja nie płaciłem :P

Złącze Lightning, jak nie masz takiej ładowarki w "terenie" to nie naładujesz.

Wystarczy kabelek i wszystko można ;)

Nie hejtuje, nie promuje ale uważam, że kwestia przekonania do marki, BB też raczej niszowe. Każdy powinien sam się przekonać czy telefon jest dla niego czy nie, kwestii ceny nie będę poruszał bo to inna bajka.

 

Peace, pozdro Mati :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.