Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Jak odtwarzać filmy z dźwiękiem w AC na Andku 6 ?

 

Wrzuciłem zestaw z XDA https://forum.xda-developers.com/apps/mx-player/mx-player-custom-codec-dts-support-t2156254

do MX Playera ale działa poprawnie tylko na tablecie (G Tab Pro 10.1 z Andkiem KK 4.4.4)

W Galaxy S6 i służbowym A3 mam Marshmallow i tu jest p[roblem - dzwięk niby działa ale przycina.

 

Jest na to jakiś sposób ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o da się go w miarę wygodnie obsługiwać jedną ręką?

W Plusie na pewno zaletą jest bateria, ekran i aparaty, ale te wymiary...

 

[ref]kamilgt[/ref], rozmawiałem z Orange i nie byli mi w stanie zaproponować konkurencyjnej oferty (łączny koszt w Orange ok 4400 zł brutto vs. 3600 zł w T-Mobile)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Play, do rozmiaru można się przyzwyczaić. Ja do mniejszego raczej nie wrócę. A bateria faktycznie mocna.

 

Edit:

Chociaż po pierwszych dwóch godzinach już prawie leciałem zwracać bo taka cegła %-)

No i moim zdaniem te silikonowe etui apla to must have, mi już kilka razy poleciał na glebę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema (E)rickson %)

Mogłem nie pytać o Plusa, bo teraz mam dylemat %)

 

 

[ref]kamilgt[/ref], sam byłem mega zdziwiony, nawet nie musiałem negocjowac, od razu gość przedstawił mi taką ofertę :dontknow:

Być może jakąś promocję mają aktualnie.

Pewnie nie bez znaczenia jest fakt, że mamy tam trochę numerów od początku istnienia Ery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam, ale po miesiącu użytkowaniu zwykłego chce Plusa. Tacie wziąłem dwa tygodnie temu i nie ma bata, muszę zmienić.

 

Pamiętam jak ponad dwa lata temu poszedłem o ispota z zamiarem kupienia 6. Nie było ani jednej sztuki. Był za to 6+ w ciemnym kolorze. Rad nie rad kupiłem. Pierwszy miesiąc był dziwny... teraz absolutnie nic mniejszego. Bateria i ekran wynagradzają wszystkie niedogodności :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy jakim abonamencie i w jakiej sieci obecnie jest najkorzystniej zawrzeć umowę z jakimś samsungiem a5, s6 lub coś innego przyzwoitego ???

 

Aktualnie przedłużenie w Plusie i proponują mi za 100 zł z Samsungiem A5, ok 110 zł z samsungiem s6, umowa na 24 miesiące. Jak policzyłem kompletnie nieopłacalne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

687973 Wytłumacz proszę dokładniej planuję kupić S7 w Orange w abonamencie. Niestety w sklepie telefony wychodzą drożej niż w abonamentach .....

 

Jeżeli chodzi o opłacalność to tylko złudzenie, że w abonamencie wychodzi drożej. +/- dopłaca się do telefonu około 200 zł ceny rynkowej, oczywiście zależy od modelu telefonu oraz oferty, jaką nam proponują.

 

Telefony z sieci mają poinstalowane aplikacje systemowe, które skutecznie blokują płynną pracę telefonu. Wcześniej pisałem o moim przypadku mojego brata. Mój, przy minimalnym obciążeniu procesora, zacina się oraz zawiesza.

Jeszcze jeden głupi przykład to aktualizacja. Telefony od operatora przechodzą proces aktualizacji z opóźnieniem.

 

Dodam, że są to moje osobiste odczucia po zakupie telefonu na abonament. Nie chcę nikogo urazić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast brać w abo na raty pójdźcie sobie do media czy innego sklepu i weźcie na raty. Nie dość ze taniej, żadnego problemu z dostępnością, nikt łaski nie będzie robił ze coś od niego kupicie. Przeważnie już raty są 0%, ilość tez można wybrać, a sieć można mieć. Głęboko w 4 literach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy androidzie telefon można spokojnie wyczyścić. ;)

 

A i są promocje kiedy opłaca się brać z abonamentu telefon, nawet po to żeby sprzedać i kupić lepszy :D

 

Ale zazwyczaj to jak sobie przeliczycie różnice w abonamencie z i bez telefonu to kupno osobno może być lepszą opcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

688071 Przy androidzie telefon można spokojnie wyczyścić

Racja, jest szansa żeby wyczyścić soft z telefonu albo wgrać nowy, ale po co jak można tego uniknąć? :mrgreen:

688071 A i są promocje kiedy opłaca się brać z abonamentu telefon, nawet po to żeby sprzedać i kupić lepszy

Ludzie już też są cwani, niektórzy pytają nawet czy z abonamentu, jeśli tak to często starają się zbić z ceny.

688071 Ale zazwyczaj to jak sobie przeliczycie różnice w abonamencie z i bez telefonu to kupno osobno może być lepszą opcją.

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, jakaś podpowiedź w okolicy 900-1000 za nowy telefon? Główny kandydat to xiaomi redmi note 3 pro, ew redmi 4 pro lub redmi pro. Głównie liczy się mocny proc, że 3 GB Ramu i chociaż z 16gb wbudowane i slot Microsd... Bateria, ekran to raczej standard... I patrząc na to wszystko xiaomi wygrywa ale może ktoś coś podpowie

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.