Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam jeśli budżet pozwoli A5 2016. Ogólnie telefon bardzo fajny, choć miałem już z nim typowy problem.

Synek mi zablokował telefon odciskiem palca, po hard resecie problem był z kontem google, nie dało się ponownie aktywować, telefon się zatrzymał na etapie wpisywania hasła, które zawsze było błędne. Odblokowanie telefonu w jakimś tam serwisie komórkowym 50zł :|

 

Druga wada, którą muszę jakoś rozkminić czy gdzieś się to włącza to to, że żeby mmsa wysłać muszę RĘCZNIE włączyć pakiety danych :evil: Jeśli tego nie zrobię nie wyśle, bez sensu...

 

Bateria bdb, szybkość obsługi bdb, budowa/materiały bdb...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale inne telefony na czas wysyłania mmsa same włączają pakiety, potem wyłączają. Włączone wifi nie pomaga, musi być pakiet...Pierwszy raz się z takim czymś spotkałem...

Ja mam włączony internet tylko gdy potrzebuję, inaczej z powodu wytrzymałości baterii, wyłączam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktory tak robi, bo mialem "kilka" fonow i wszystkie wymagaly by min 3G byl wlaczony i zaden nie robil tego za mnie :o

Każdy, który miałem przy wysyłaniu mmsa sam sobie włączał i wyłączał transmisję. BA! teraz, żeby odebrać mmsa muszę ręczne znów pakiety włączyć.

Wg mnie to jest absurd...

Ostatnio LG L9 II, LG K8, teraz Hyuawai P9 lite żony też sam to robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria Note tego nie robiła :o , bo te tylko z szajsunga miałem . Szczerze mówiąc rzadko wyłączałem transfer bo ...chyba po to są smartfony żeby "mieć kontakt" i to nie tylko poprzez wiadomości sms i "dzwonienie" . Mam nawet wrażenie iż w obecnych czasach w smartfonach samo rozmawianie jakby zeszło na odległy plan ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
686945 Zaden bez wlaczonego internetu nie wysle mmsa ..
686979 Ktory tak robi, bo mialem "kilka" fonow i wszystkie wymagaly by min 3G byl wlaczony i zaden nie robil tego za mnie

Od czasów Win Mobile, teraz na Andku używam smartfonów HTC i nigdy nie potrzebowałem włączonego neta żeby wysłać MMSa :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

687656 Jakie telefony teraz polecacie? Ja mam obecnie bardzo starego grata i zastanawiam się nad wymianą na coś nowszego

 

Jeżeli stoisz przed zakupem nowego telefonu to odradzam branie telefonu z abonamentu. Telefon jest poblokowany jakimiś aplikacjami to znacznie spowalnia pracę telefonu.

Przykład mój i brata, telefon ten sam. Jeden ze sklepu, drugi od operatora a różnica ogromna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wielka prośba, jaki tablet polecacie do kwoty 500 - 600zł. Wielkość optymalna to 8 cali, ma służyć tylko do przeglądania internetu np. youtube. Powiem szczerze że w tej kwestii jestem zielony, a żona nie daje spokoju bo to dla niej ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie. Jaki "smartfon" kupić tak do 300-400 zł? Ma to być dla dzieciaka 10 lat. Jestem otwarty na propozycje typowo od "skośnookich" przyjaciół np. Xiaomi :)

 

Xiaomi Redmi 3 - metalowy, bateria 4100mAh, aktualizacje OTA - w tej kocie ciężko o cokolwiek lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie. Jaki "smartfon" kupić tak do 300-400 zł? Ma to być dla dzieciaka 10 lat. Jestem otwarty na propozycje typowo od "skośnookich" przyjaciół np. Xiaomi :)

 

Xiaomi Redmi 3 - metalowy, bateria 4100mAh, aktualizacje OTA - w tej kocie ciężko o cokolwiek lepszego.

 

Albo, źle patrzę, albo ten model jest już ciężko dostępny i poza moim budżetem (znalazłem za około 500zł) :/

A taki wynalazek jak np. myPhone 4 lub myPhone 5? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.