Skocz do zawartości

OPINIE o sklepie MX NOWICKI


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

weglus, Tak w zestawie z ADBL Vampire Liquid 1L oraz 500ml jest atomizer.

 

Colourlock Leder Versiegelung 50ml jest dostępny w zestawach z chusteczką:

http://www.pielegnowacauto.pl/colourloc ... ownic.html

lub w zestawach tonujących:

http://www.pielegnowacauto.pl/farba-do- ... zarny.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Witam

 

Czy sie rozni:

 

NAT DA Niebieska Twarda gąbka polerska

a

NAT DA Biała Twarda gąbka polerska

?

 

Oraz co wybrać do ręcznego odplamienia krzeseł obitych welurowa tapicerka:

 

Autoglym Interior Shampoo 500ml

czy

Środek do czyszczenia dywanów i tapicerki Meguiar's Carpet & Upholystery Cleaner

 

pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała piana ma zamknięte komórki, a niebieska otwarte. W związku z tym niebieska ma trochę lepszą siłę cięcia ale może zostawiać większe spustoszenie.

 

Pytanie jak bardzo zaplamione są krzesła i czy nie warto pożyczyć odkurzacza i wyprać to porządnie. Z tych dwóch wymienionych środków wybrałbym raczej Meguiar'sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domel, Poszło ;)

Pajko, Do końca dnia liczyłem, że uda się wysłać ale niestety nie udało się załatwić niebieskiej NAT 80mm, reszta czeka odłożona, jutro chłopaki będą się z Tobą kontaktować bo dzisiaj po 20 nie chcieliśmy już męczyć a ja piątki z przyczyn edukacyjnych mam wolne ;)

weglus, Jak najbardziej, wcześniej zamówione poprzez e-sklep rzeczy można odebrać po odpowiedniej informacji w SNB Łódź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

631567 Pajko, Do końca dnia liczyłem, że uda się wysłać ale niestety nie udało się załatwić niebieskiej NAT 80mm, reszta czeka odłożona, jutro chłopaki będą się z Tobą kontaktować bo dzisiaj po 20 nie chcieliśmy już męczyć a ja piątki z przyczyn edukacyjnych mam wolne

Nie ma problemu . Chyba Paweł o ile dobrze pamiętam do Mnie dzwonił . Mam tylko pytanie bo paczka od soboty leży w paczkomacie i nie idzie dalej . Nie ukrywam że trochę zależy mi żeby paczka dotarła do piątku do Mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://www.pielegnowacauto.pl/mothers-f ... dkoli.html

 

Kiedy można się spodziewać dostawy produktów, bo to trzeba zrobić kolejne comiesięczne zamówienie kosmetyków do samochodu :ad: .

 

Przy okazji chciałem się zapytać który zestaw sof czy strong colourlocka wybrać do czyszczenia kierownicy skórzanej w samochodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeleniouchy dzięki za odpowiedź.

 

A co z tymi "patyczkami" ValetPro ?

 

Przy okazji mam pytanie czy można kupić sam trigger by ADBL bo kupiłem inny ale źle się komponuje z resztą butelek na półce. Taki mały detal ale nie daje mi spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Doradzcie prosze:

 

Czy:

 

1.Liquid Elements smooth paint mitt

2.Liquid Elements smooth paint towel UDO1

3.Liquid Elements Clay Pad

 

?

 

Beda moze jakie 130 mm clay pady ? np sonaxa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.