Skocz do zawartości

OPINIE o sklepie MX NOWICKI


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor
zamówienie 100001001 zapłacone a ma status anulowane.

Coś źle poszło?

 

Wszystko jest w porządku. Wpłata doszła i dzisiaj wysyłamy paczkę. Za chwilę napiszę do administratora naszej strony ponieważ nie wiem czemu sklep anulował zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Wiolka mx_n, gdzie Wy macie magazyn, że trafił mi się uschnięty pająk w jednej buteleczce PET? :lol:

 

o kurcze tarantula nam uciekła?! ;) To był ten no...gratis :mrgreen: a tak na serio to widać, że nie ja pakuję paczki, bo butelki z pająkiem (których się panicznie boję) bym nie dotknęła ;)

 

I my dziękujemy za zamówienie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Do mnie też dotarł produkt bardzo expresowa przesyłka za co dziekuję tylko niestety uszkodzony :(

 

35af301e793b7d5fm.jpg

 

Pan z MX Nowicki obiecał dosłanie aplikatora wiec fajnie :) . Szkoda ze nie moge tylko zaraz skorzystać z produktu ale co tam przyjemnościi na potem :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Witam

Do mnie też dotarł produkt bardzo expresowa za co dziekuję tylko niestety uszkodzony :(

 

Obrazek

 

Pan z MX Nowicki obiecał dosłanie aplikatora wiec fajnie :) . Szkoda ze nie moge tylko zaraz skorzystać z produktu ale co tam przyjemnosci na potem :mrgreen::mrgreen:

 

Witam,

 

tak jak napisałam w mailu oczywiście doślemy nowy atomizer. Reklamację przesyłki już złożyliśmy. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Już nie wiemy jak mamy pakować przesyłki żeby dotarły całe do klienta :/ Chyba niestety nie da się uniknąć takich przypadków mimo pancernego pakowania.

 

Pozdrawiam

Wiolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
To moja pierwsza uszkodzona pzresyłka dostarczona przez Inpost w paczkomacie.

 

No właśnie my do tej pory nie mieliśmy absolutnie żadnych problemów...do tego tygodnia. W tym tygodniu Inpost uszkodził dwie przesyłki :/ Oczywiście wszystko wymieniamy/przesyłamy na nasz koszt ale jednak wiemy z jaką niecierpliwością czeka się na paczki, a takie sytuacje opóźniają ich dostarczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką niecierpliwością czeka się na paczki

 

E nie jest tak żle skoro od zamówienia do realizacji nie minęło 2 dni :) . fakt faktem jeśli ktoś liczy że będzie robił autko w weekend i taki kwiatek urośnie to mu może mina zrzednąć :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
mikrofibry flexipads i stripper będą? :) kuźwa zawsze coś wyleci z koszyka :D

 

Fibry zamówiliśmy ale nie przyszły :/ Tak samo jak tri-colory. Dystrybutor nawet nas nie poinformował o brakach. w zamówieniu (których było sporo).

 

Sripper ma być w przyszłym tygodniu u dystrybutora- jak będzie to weźmiemy :)

 

E nie jest tak żle skoro od zamówienia do realizacji nie minęło 2 dni :)

 

No szybcy są- trzeba im to przyznać. I konkurencyjni cenowo.

 

akt faktem jeśli ktoś liczy że będzie robił autko w weekend i taki kwiatek urośnie to mu może mina zrzednąć :D :D :D

 

aaa no właśnie i o to chodzi!

 

[ Dodano: 20 Kwiecień 2012, 17:23 ]

Ze swojej strony mogę potwierdzić my także mamy coś ostatnio problemy z Paczkomatami :/

 

No właśnie my dzisiaj dzwoniliśmy do opiekuna handlowego, tłumaczą się, że na sortowni kobiety pracują :shock: i że obchodzą się delikatnie z paczkami... tylko skąd w takim razie uszkodzenia? W drugiej paczce jeden z kosmetyków się rozlał mimo, że był w dwóch kartonach i foliowej torebce strunowej, do tego wypełniacz w paczce :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
sorry za OT - spokojnie można wywalać, ale jak tylko widzę nieprzeczytane posty w tym temacie i autorem ostatniego jest Wiolka to od razu mi się w głowie zapala lampka - oho, jak nic będzie żarcik :lol::D:D:dontknow:

 

No tak tak jasne... pokazuj moderatorom kto tutaj na forum się spamem zajmuje to mnie szybko zbanują ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kiedy pojawi się w Waszym sklepie pad do polerowania TRI COLOR taki jak na załączonej fotce : http://www.sklep.polishangel.pl/index.p ... erski.html

Mogłbym u nich kupić ale ceny wysyłki mają straszne :shock: .Mogliby zrobić jakieś stopniowanie no ale to już ich problem.

Mam jeszcze klika produktów do uzupełnienia i chyba dobiorę resztę u Was :mrgreen:

 

 

leszcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.