Skocz do zawartości

OPINIE o sklepie MX NOWICKI


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

MX NOWICKI przymierzam się do jednego z tych dwóch produktów tylko jeszcze nie wiem który;

Nanoshine Ceramic Pro Light 50ml

Concours Ceramishield 50ml

mógłbym prosić o jakieś spostrzeżenia mały opis, który pomoże przy wyborze. No i najważniejsze kiedy zawitają na Waszych pólkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

mar79 Concoursa już nie będzie. Firma się zamknęła :/

 

Ceramic Pro Light możemy mieć w każdej chwili, więc w razie czego proszę o info na PW lub na maila. Powłoka dosyć przyjemna w aplikacji (trzeba tylko sprawdzać pod ledem czy nie zostaje holo). Pod CPL kładziemy cleaner Nanopolish, który najlepiej kłaść na maszynie DA (na rotacji bardzo nieprzyjemny w aplikacji. Hydrfobowość jak to z powłokami, czyli lekka tafla i wtedy ściąga wodę (generalnie słabsza niż max protect, czy Cquartz UK, bardziej porównywalna z Gtechniq C1). Co do trwałości, to do roku wytrzymuje. Na moim aucie co prawda po 4-5 miesiącach przytkała się smołą i różnymi brudami ulicznymi. Auta nie chciałem glinkować ze względu że jest czarne więc musiałbym automatycznie czymś liznąć lakier. Dopingowałem jednak Tac System Quartz Max. Twardościowo wydaje się być mierna ponieważ nawet szmatka od aplikacji nie utwardza się szczególnie.

 

Na Twoim miejscu rozważyłbym jeszcze zakup Gtechniq C1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.