Skocz do zawartości

OPINIE o sklepie MX NOWICKI


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
  • Dystrybutor

cubstone dziękujemy za zamówienie i zapraszamy ponownie ;)

 

Domel Matador P2500 jest. Reszta towaru powinna pojawić się zaraz po nowym roku, o ile towar będzie u importerów. Z 3 pierwszymi pozycjami były ostatnio problemy z dostępnością dlatego ich nie mamy :/ Mam nadzieję że w styczniu będą uzupełniać magazyny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Możecie mi podać w jakich godzinach pracujecie w najbliższą sobotę? I czy dostanę od ręki takie produkty jak: jakiś dobry claypad, Colourlock Strong 1l i jeszcze ewentualnie Led Lenser bo wiem, że miał być po Nowym Roku. Proszę o odpowiedź na PW, jeśli się uda.

Dzięki,

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesyłka dotarła :) jeśli chodzi o załatwienia od strony firmy mxnovicki to nie będę się powtarzał :D

 

 

Ponieważ na wiosnę planuję konkretnie zabrać się za swoje autko i zabezpieczyć go powłoką to mam pytanie :)

Co polecilibyście ?

wymagania:

w miarę łatwe do nałożenia,

bdb hydrofobowość

+ do wyglądu :D

i żebym to mógł jeszcze posmalcować jakimś woskiem jak mi się będzie nudzić :P

 

zastanawia mnie nowa powłoka Optimum Gloss Coat :) albo polecane przez większość C1 od gtechniq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

mkbewe dziękujemy bardzo za zamówienie :)

 

Jeżeli chodzi o aplikację to numerem jeden jest dla mnie C1. Z całą odpowiedzialnością mogę napisać że aplikuje się i dociera lepiej niż wosk. Niestety hydrofobowość średnia i powłoka jest bardzo tempa. Należy na nią po prostu coś wrzucić. Może być to nawet Tac System Quartz Max. Ewentualnie Liquid Elements Shield, ale tutaj koszty już rosną. Jeszcze jedna opcja to EXO, ale tu już pojawią się problemy z aplikacją :/

 

Druga powłoka świetna do aplikacji to Liquid Elements Base1. Niestety temat hydrofobowości ten sam co w C1 :/

 

Trzecie opcja to Max Protect UNC-R. Trzeba pilnować się żeby nie został nam hologram ponieważ zasycha na amen. W tym celu trzeba aplikować na mniejsze powierzchnie i docierać pod ledem. Wbrew krążącym opinią nie jest to powłoka szczególnie trudna do aplikacji, ale musimy zachować większą czujność niż przy C1 i Base1, gdzie możemy spokojnie popijać sobie kawkę :D Dużym plusem jest to, że od razu mamy bdb hydrofobowość :)

 

O opti się nie wypowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Paweł za taki dobry opis, qrde będę musiał się jeszcze zastanowić na co się ostatecznie zdecydować.

Na razie nadal myślę o C1 i czymś na górę jak np EXOv2 :)

 

a poleciłbyś jeszcze jakieś konkretne mikrofibry do docierania powłok ? czy delikatne dobre do wosku w zupełności wystarczą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Cześć :)

 

Jutro sprawdzimy czy nie mamy jeszcze 4nano, bo jest duże prawdopodobieństwo, że jeszcze mamy.

Do docierania powłok dobre są zielone bezkrawędziowe mikrofibry Flexipads.

Na szczoteczkę trzeba będzie poczekać ok 2 tygodni :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.