Skocz do zawartości

Zabezp. elementów zawieszenia, silnika, napędu + drobnicy


Rekomendowane odpowiedzi

mam Bare Bones - pięknie pachnie, Bilberry się chowa! :song:

 

co do aplikacji to schodzi tego sporo (ale to chyba wina fabrycznego atomizera) i nadaje się raczej tylko do plastikowych elementów nadkola; jednak mnie on wygląda na last step a nie baza pod 303 :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

:o a Meg's Engine Dressing :o

 

plus: można aplikować na lekko mokre elementy łącznie z elementami metalowymi(przy umiejętnej aplikacji nie trzeba nic przecierać

 

minus: efekt połysku, może nie mocnego ale jednak "połysk"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Zlooota łopata 2019 będzie dla mnie nie zakładać nowego tematu bo szkoda zaśmiecać forum.

Szukam dressingu do silnika. Myślałem o KC Motor Plast, którego dostałem kiedyś 0,7 skończył sie, a niestety występuje tylko w 10 litrowych bankach. Chętnie kupię mniejsza ilość.
Szukając alternatywy zastanawiam się nad cartec motor fresh, polytop motor top finish... Może podacie jakieś inne ciekawe ?
Wracając do dwóch podanych przeze mnie, stosuje ktoś ? Jakies opinie ?

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też od siebie polecę Perla, używam go do dywaników gumowych i własnie na tworzywa pod maską.  Stopień połysku zależy od rozcieńczenia z wodą, dodatkowo przez to że jest wodorozcieńczalny może być używany na wilgotnych elementach no i tez moim zdaniem nie trzeba go przecierać fibrą bo ładnie sobie odparowuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy mi właśnie na tym aby aplikować na mokry... Zamykam maskę i gotowe. Produkt sam odparuje. Bez zbędnego docierania itp. cos w stylu KC Motor Plast.
 
Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
 
 
 
 

Polytop to dziecko kocha afaik


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.